[]

3 saat önce yarım tablet...

uyku ilacı aldım (unisom). şimdi de uyandım uyku tutmuyor. alkol alsam bir şey olur mu?
 
Unisom Tablet
İlaç Etken Maddesi: Doksilamin süksinat

Doksilamin kullanımı sırasında alkol kullanmaktan kaçınınız. Alkol Doksilamin’in sebep olduğu uyuşukluk halini daha da arttırabilir.
buyrun:
www.ilacpedia.com
  • erenbey  (28.02.13 00:34:05) 
onu okudum ama bu durumu tecrübe eden var mıdır diye sormuştum. miktar da az sonuçta, yarım tablet.. deneyen oldu mu? @erenbey sağol bu arada..


  • msb  (28.02.13 00:35:59) 
Antibiyotikle içmiştim ambulans gelip zor diriltti beni ona göre düşün ne olur ne olmaz şuanda da sigara bıraktırıcı champix ile içiyorum bşy olmadı ama o halimi bildiğimden tırsıyorum


  • apathetic  (28.02.13 01:03:04 ~ 01:03:55) 
alma. alma. alma.

bu soruyu başkasına sormanın bir manası yok. onda bir şey yapmayan şey sende yapar. milyon tane farklı parametre var sonuçta, bilemezsin.
  • uzay  (28.02.13 01:10:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.