yazıcı-tarayıcı

-en fazla 250 lira verebilirim.
-en önemli özelliği kartuş veya tonerinin ucuz olması ya da uzun süre gitmesi
-ara ara renkli çıkarırım, ama yüzde %80 siyah beyaz çıktı almak için kullanılıcak.

alırken nelere dikkat etmeli?
ne önerebilirsiniz?

renkli fazla kullanmayacaksan siyah beyaz bir laserjet almak en mantıklısı. 250 liraya zaten color laserjet bulamazsın. mürekkep püskürtmeliyi de zaten siktiret oyuncak gibi hepsi.

  • periphery  (27.02.13 22:31:14)
ben de yeni yazıcı aldım. şöyle söyleyeyim. yazıcı tarayıcı birlikte olsun istiyosan lazer alma lazerler pahalı. mürekkep püskürtmeli al, kartuşlar eskisi kadar pahalı değil. ben bu aşağıdaki modeli aldım. ink advantage olduğu için kartuşu normal bir kartuştan çok daha fazla basıyor. bu modelin kartuşu 25 lira ve yaklaşık 300 sayfa basıyor. normalde 35 40 lira olan bir kartuş ortalama 200 sayfa basıyor. veya xl kartuşlar ki 80 lira fiyatları, 600 sayfa basıyor. ben bunlardan dolayı bu ürünü en uygun olarak buldum ve aldım. baya da memnunum tavsiye ederim.

www.hepsiburada.com
  • the last ottoman emperor  (28.02.13 02:35:22)