filmle özdeşleşen nesneler (satın alınabilecek olması iyi olur)

bir hediye planlıyorum arkadaşlar.

böyle filmi izlediğinizde aklınızda kalan nesneleri alınabilirliğini de göz önüne alarak söyleyebilir misiniz acaba? mesela Leon'da geçen gözlük ya da Mathilda'nın kolyesi, efenime söyleyeyim Fight Club filminde geçen sabun gibi.

Teşekkürler.

bizimkilerdeki cemil'in bira şişeleri.

  • anti silence  (26.02.13 23:22:14)
lotr-yüzük (süperim lan)

  • greyback  (26.02.13 23:24:16)
biraz daha genre belirtseysdin. aklıma gelen bir sürü oldu da göndermeye emin olamadım. belirli romantik film şu bu olsun dediğiniz var mı mesela?

  • wiillii  (26.02.13 23:26:45)
pulp fiction - bad muther fucker yazan cüzdan

s3.amazonaws.com
  • doctorrent  (26.02.13 23:32:13 ~ 23:33:39)
arabası meşhurlar:
jurassic park
ghost busters
back to the future

matrix gözlüğü
matrix hapları
otostopçunun galaksi rehberi - deep thought ve marvin figürleri
seventh seal -satranç tahtası
little miss sunshine otobüsü
forrest gump çikolataları
jeux denfants çikolata kutusu
shawshank redemption minyatür çekici
big lebowski halısı :)
indiana jones - kırbaçtan kafatasına
buz devri palamudu
titanic kolyesi
üzerinde the ringli vcr kasedi
star warsun death starı lightsaberı
memento - herhangi bir palaroid +caption
supernatural - colt
amelie - şu her yerde resmi olan cin heykeli
azınlık raporundaki ismin yazılı olduğu kürecikler
tanrılar çıldırmış olmalı - eski tip coca cola şişesi
cast away - wilson:)
mr bean arabası

bu liste devam eder de ortaya karışık yapıldı. spesifik talepler olaydı iyiydi.
  • wiillii  (26.02.13 23:40:09)
forrest gump: bubba-gump shrimp co. şapkası
saw serisi: "play me" yazılı teyp kasedi
the good the bad and the ugly: blondie'nin pançosu
the great dictator: nazi simgelerine benzeyen fake adidas logosu gibi çift çarpı işareti:) cf2.imgobject.com
toy story action figure'leri..

breaking bad: vamonos pest tişörtü (kategori dışı jüri özel:)
  • vizdilva  (26.02.13 23:53:11 ~ 23:53:48)
otomatik portakal'da evdeki sik biblosu.

  • alabamaclarence  (26.02.13 23:54:26)
fight club'daki sabun taksim'deki bir pasajda satılıyor. 10 lira falandı.

  • northside  (26.02.13 23:55:24)
famousobjectsfromclassicmovies.com şunu oynamanı tavsiye ederim fikir vermesi açısından, görseller filmlerle gayet uyumlu

  • sheeper  (27.02.13 00:18:33)