eski büyükdere caddesi nasıl giderim

ziraat bankasi genel müdürlük ek hizmet binasi eski büyükdere cad. c blok
no:39 maslak/istanbul

bu adrese gştmek istiyorum. metro gidiyormuş galiba, metrobüsle mecidiyeköyde inip metroya binip hangi durakta inmeliyim?

zeytinburnundan gideceğim.
teşekkürler.

metrobüsten zincirlikuyuda in,
metroya bin itü de in oradan sor gösterirler.

  • seyduna6687  (26.02.13 10:32:32)
itü de in karşıya geç oralara çok yakın

  • croswell  (26.02.13 10:35:37)
metrobüs ile mecidiyeköy. oradan metro veya maslak'tan geçen otobüslerle de gidebilirsiniz. maslak itü durağında inip yolun karşısına geçince 100 m falan ilerde yol kenarında (sarıyer yönüne doğru).

***
ek:
metro ile gidişte "plaza çıkışı"ndan çıkılabilir.
otobüs ile gidişte, yine metroyu alt geçit olarak kullanıp aynı yerden çıkılabiliyor.

aslında her iki seçenekte de (gişelerin olduğu katta ama ilerdeki) asansör ile çıkıldığında tam karşısına denk geliniyor.
  • holy diver  (26.02.13 10:54:02 ~ 16:40:45)
itü ayazağa durağında windowist çıkışından çık mutlaka yoksa yuarıda çok dolanırsın. sonra da aşağıya doğru yürümeye devam et, birilerine sor hatta bulursun.

  • sirkelimon  (26.02.13 14:23:45)