Google Chrome'un Akıl Oyunları

Bugün bilgisayarımda çok garip şeyler oluyor. Sabah Windows 7 yüklüydü ve mavi ekran hatası aldım. Sonra oturum açamadım ve sürekli mavi ekran hatası vermeye başladı bilgisayar. Elimde Windows 8 yüklü USB vardı ve hard format atarak onu kurdum. Beğenmedim Windows 7'ye gene hard format atarak geri döndüm. Bilgisayarda her şey silindi. Zaten öylede olması gerekiyordu. Ama Google Chrome'u yüklediğimde bilgisayar boku yemeden önce bütün giriş yaptığım siteler, şifrelerim, özelleştirilmiş giriş sayfam kısaca bütün kayıtlı verilerim yüklü halde karşıma çıktı.

Hatta adres çubuğuna sık girdiğiniz sayfa ( örn: facebook.com/asdfasdka ) ilk harfine bastığınız anda gelir ya onlar bile geliyor. Haberim olmadan Chrome'a Cloud sistemi falan mı geldi? Yoksa bilgisayar bana oyun mu oynuyor?

chrome gmail hesabın üzerinden herşeyi tutuyor. farklı yerlerde oturum açıp kullanabiliyorsun.

  • godless frog  (26.02.13 00:37:49)
Google hesabi bunun icin var. Login oldugunda her seyin sync olur.

  • crown  (26.02.13 01:02:12)