telefon seçimi

lumia 920 mi? htc one x+ mi?

çok uygulama delisi, her gün bi oyun bi uygulama bulmadan yaşayamam diyen bi insan değilim. günlük hayatı idame ettiren uygulamalar olsun yeter. aradığım en temel kriter stabillik. ne olursa olsun yavaşlamamalı alet. ayrıca fotoğraf kalitesi çok iyi olmalı. ayrıca sağlamlık olmadan da olmaz. o yüzden bu 2 sağlam telefon kaldı eleye eleye.

siz olsanız hangisini alırsınız?

920.

  • evreka  (25.02.13 23:28:54)
sağlamlık ve fotoğraf kalitesi dediğinde karşılaştırma yapmak gereksiz. lumia açık ara önde. gerekli temel uygulamalar var ve hızlı bir şekilde diğerleri de artmakta. uzun süre kullanmadığım için stabillik konusunda fikrim yok ancak arkasında işletim sistemi konusunda oldukça deneyimli olan Microsoft varken stabillik sorunu varsa da düzeltileceğine inanıyorum.

cep telefonunu aktif olarak kullanmadığımdan ihtiyacım yok, ancak alacak olsam tercihim lumia 920'den yana.
  • ucan spagetticanavari  (25.02.13 23:54:39)