[]

ios 6.1.2

bu güncellemeden sonra telefonumun iki kere açılıp kapandığını gördüm belki daha öncede olmuştur ama bunlar benim gördüklerim kapanıp açılması dakika sürmüyor yalnız anlık neredeyse?! nedir bunun sebebi ?yazılımsal bir sıkıntı diye umuyorum son güncellemeden dolayı... piliiiz help miiii
 
bende bir şey yok?


  • ozdek  (25.02.13 15:55:05) 
muhtemelen yazilimsaldir. jailbreak varsa cydia icindeki uygulamalardan birisi sebep oluyor olabilir. jailbreak yoksa once yedek alin sonra restore cekin ve yedekten geri yukleme yapmaksizin kisa bir sure kullanin. eger reset atmazsa uygulamalarinizi ve datanizi yedekten geri yukleyin. sonra tekrarlarsa bilin ki uygulamalardan birisi sistem kararliligini bozuyor.

muhtemelen soft reset atiyor. safe mode'a girip cikiyor alet.
  • entrapmen  (25.02.13 16:15:17) 
merhaba. sarji tamamen tuketin ve telefon kapansin. tekrar sarja takin ve batarya %100 olana kadar cikartmayin. sorun buyuk ihtimalle ortadan kalkacaktir. apple boyle soyluyor.


  • unalbey  (27.02.13 02:21:20 ~ 02:21:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.