kadınlar için iç giyim sorusu

duyurunun sevgili kate uptonları,
iç giyim alışverişinde hangi markaları tercih ediyorsunuz? ortalama fiyat aralığınız iç giyim alışverişinde nedir?(yani normalde tek sütyen ya da sütyen külot takımı aldığınızda yaklaşık hangi fiyat aralığında oluyor?)

günlük mü eğlenceli mi yoksa daha farklı bir şey mi olduğuna göre fiyat epey değişiyor bence.
bir grup her kadının sahip olması geektiğine inandığım siyah dikişsiz kaliteli bir sütyen olmalı bunun için marks&spencerstan falan bakılır fiyatlar 25ten 90'a kadar uzanır.
eğlenceli dediğim desenli renkli sevimli sütyenler için la senza güzeldir. burada kampanyaya göre değişir. 20 liraya da bulabilirsin. 35 liraya da. eğlenceli sütyen elzem bir şey olmadığı için ben uygun fiyata bulmayı beklerim mesela.

yine de sorunu tam olarak anladığımdan emin değilim ben ya.
  • fosforlu cevriye  (24.02.13 23:41:35 ~ 23:46:32)
en sağlam iç giyim olarak marks&spencer tavsiye ederim. hergün seksi olmak gerekmediğinde (dantelli transparan vs), rahat giyinmek istendiğinde (aklınız hemen babanne donuna da kaymasın) tercihim.
aynı şekilde intimissimi de, ama burdan çok fazla şey almadım.
oyshonun dikişleri hiç sağlam değil, ikinci giyişte bir yerlerinden pörtlüyor, yırtılıyor. hareketli bir seks hayatınız varsa ilk giyişten sonra kullanılmaz hale gelebilir.
bunların dışında düzenli alışveriş yaptığım yok.

fiyat kısmını bilemeyeceğim.
  • goldentitan  (24.02.13 23:42:07)
sütyen fix marks n spencer .aldıklarımın yüzde 80 i autograph .fiyatları yıllardır 79 tl. iç çamaşırı yine mark n spencer brazilian cut 5 li paketler 29 39 49 tl şeklinde değişiyor. la senza da 3 tanesi 49 gibi kampanya gördüğümde girerim.

  • gördüğünüze inanın  (24.02.13 23:42:44)
la senza'dan alisveris yapmaya bayiliyorum.

pahali bir sutyen begendiysem genelde kampanyaya girdiklerinde -mesela bir tane alana ikincisi yuzde elli indirimli gibi- aliyorum. kulotlari her zaman bes tanesi elli tl vs gibi kampanyalarda alirim. takim alma duskunlugum yok, renkleri uydurmayi sevdigimden sorun olmuyor.

son zamanlarda aldigim ic camasirlarina sutyen ortalama 50 t, kulot ortalama 10 tl verdim gibi.
  • evreka  (24.02.13 23:43:06)
H&M'in takımları ve tek sütyenleri çok güzel.
Bir sütyene maksimum 30 lira falan vermek uygun geliyor bana. Takım da hadi olsun 50.

  • buff  (24.02.13 23:46:35)
''c&a lingerie'' sütyenler 19,90dı geçen gördüğümde.
''La Senza'' param varsa kıyıp alıyorum yoksa :(
Bunların dışında sosyete pazarı forever. Nasılsa eskiyo çabucak yenisini alıyorum ucuz olunca.
  • kırmızıkalem  (24.02.13 23:46:40)
tchibo dan hiç aldınız mı iç giyim ürünü?

  • alice practice  (24.02.13 23:59:59)
evet. sağlam ve büyük oluyorlar. ya da küçük gelebilirler. bedenleri çok ortalama çünkü.

  • goldentitan  (25.02.13 00:14:47)
la senza candır

  • delfina  (25.02.13 00:26:02)
tchibonun pamuk sütyenleri çok iyi.

  • kediebesi  (25.02.13 01:43:11)
bu konuda fiyat vermek o kadar zor ki

50 tl-yatan sekiz tl

gider yani allah ne verdiyse...
  • cecilia  (25.02.13 10:17:28 ~ 10:17:43)
pembesepet.com adlı siteyi öneririm gerçekten harika bir iç giyim satış sitesi. 75 tl ve üzeri siparilerde kargo üçreti almıyorlar. internet sitesi üzerinden online iletişim bölümünden, mail atarak veya sitenin telefonunu arıyarak destek ekibinden 7/24 yardım alabilirsiniz. ürünleri a+ kalite kumaştan incelikle işlenerek üretilmiş ben çok beğendim.

  • orkanski  (05.05.21 13:23:51)