iddaadan cok para kazanmıs adamlar ?

varm abı bu adamlar nerdeler bı hıkayelerını basarı hıkayelerını dınlemek ıstıyorum ?

ben hep kaybederim. anlatayım istersen?

ek not: dardayız, sürpriz kupon tahmini olan mesaj kutusunu yaksa çok iyi olur.
  • dead and broken  (24.02.13 23:49:48)
kumarda kazanmanın nesini başarı olarak sayabilirsin ki ? şanstır sadece.
iddaa da en çok kazanan tanıdığım ( yaklaşık ayda 2000 lira kardadır ) en büyük kazançlarını ya yanlış oynadığı ya da salladığı maçlardan kazandı

  • buubuu  (24.02.13 23:49:57)
hesabinda 57 bin tele olan adam gordum. arkadasin arkadasi, toplamda 300 bin uzeri kazanmis babasinin borclarini odemis falan. tanisana kadar ben de inanmiyordum. aklina gelebilecek tum sporlari 7-24 takip ediyor eleman' yakin cevresini de iyi goruyor.

  • Golgi  (24.02.13 23:55:46)
tek kuponda en fazla kâr 1500 civarındaydı benim. 300-500 arası kazandığım da 10tane filan var. arada küçük oynayıp küçük kazandığım da oluyor ama hepsini hatırlamıyorum şuan.

kazandıklarımdan kaybettiklerimi çıkartsam iddaa'dan elime geçen para 2500-3000 arası yani. çok değil tabi tek kuponda onbinler kazananlar var ama bana göre her şeyden önce şans gerekli.

para olduğunda tek maça 500 bastığım da oldu süpriz yapıp 200+ oranlı tutturduğum da. genel bi tarzım yok yani.

ama genel olarak iyms oynamayı severim, takım kazanacak diyip kupona ekliyorsam ilk 45dakikada da gol atabileceğine inandığım takımları seçmişim demektir zaten. şansımı denerim böyle. bir de çok maç yazmamaya bak ben genelde 5tane yazıyorum.
  • ucan spagetticanavari  (25.02.13 00:01:49)
arkadaşımın babası 4.5 milyar mı en almıştı. ama çoğu zaman kaybediyor sanki bir de bastımı en az 20lira basıyor sanırım

  • jedilance  (25.02.13 00:09:33)
Geçen sene altımızdaki tekel bayi 3 maçla 2 ye 10 milyar kazandı sonra çerçeveletti 3 maaça 7+ vermişti tuttu

  • solo  (25.02.13 00:10:05)
en fazla 40-50 lira yatırırım, 400-500 lira civarında kuponlar çok tutturdum.
her ligde takip ettiğim 1-2 takım var, onların maçlarına ayda 2-3 kere oynuyorum. kime oynayacağıma 1-2 hafta oncesinden karar veriyorum.
mesela geçen hafta akhisar-gs maçında, akhisar haftaya karabuku deplasmanda yener deyip oynadım, ve tutturdum. 3.4 veriyordu iddaa, internette oran daha fazlaydı.
gelecek haftanın maçlarını şimdiden belirledim.. yazayım oyna.
antalya-antep 2
(antalya puan durumunda çok onde, antepin oranı en az 3.2 falan olur, kaçırma)
kayseri-mersin 1
(kayseri zaten favori, oranı düşük olur ama gene de iyidir)
kasımpaşa-trabzon 1
(favori tabi trabzon olur, kasımpaşanın oranı iyidir)

bu 3 maç 1e 12 civarında verecek muhtemelen. 30 lira atarım ben, tutarsa 400e yakın para yapar.

antep yatırdı, tek maçtan yattık.
  • de jure  (25.02.13 00:39:09 ~ 04.03.13 21:54:59)