kaptanın seyir defteri

internet üzerinden nasıl nereden bulunur?
uzak deniz kaptanlarının hatıratı, kaşiflerin geri dönme ihtimalini göze alıp çıktığı seferlere ait günlükleri vs. internet üzerinden aradım, sonuçlar istediğim gibi değil. açık erişim kütüphane var mıdır böyle şeylerin güncel dile çevrilmiş halini içeren? ingilizce kaynaklar falan.

bi de, bahsettiğim böyle denizcilerin, tayfanın arıza insanlardan oluştuğu, gemide isyan falan bastırılan, haftalarca karaya çıkılmadığından vitaminsizlikten iskorbüte yakalanılan, psikolojik tahlil yapılabilecek bir şey.

eşim kaptan. öyle bi fix hatırat olmuyo bildiğim.. fantezi olarak tutan varsa bilmem

  • delfina  (24.02.13 17:10:13)
şu limandan şu kadar yakıt aldım
24.02.2012 tarihi itibariyle personel sayısı 345 tir

vb bilgiler oluyor bro :)
  • köfte  (24.02.13 21:10:01)