bu entryler ekşi sözlük'te silinir miydi?

çok garip:
i.imgur.com

uludağ sözlük'te girdiğim bu entrlerin burada silineceğini zannetmiyorum.
bi' de nitelikli başlık açmadığım için çaylak yaptılar. çoknitelikli sanki sözlük.

boşver hacı ekşicisin sen büyük düşün. uludağda kimmiş itüde kimmiş alayı faşist.

  • xyz123  (23.02.13 21:08:17)
silinmezdi. ilk ikisinde de tanım var üçüncüsüde bkz. zaten.

  • Ufuk  (23.02.13 21:13:18)
uludağ'ı bırakmamın sebebi ekşi'de yazar olmam değil de çok gerzek bir yere dönüşmesiydi.

100 yazar varsa 80'i salak. moderasyondan da ötesini beklemeye gerek yok. boşver.
  • der meister  (23.02.13 21:13:57)
silinmesi gereken entryler zaten bunlar. nesi garip ki? ekşi sözlükte bu tür entryler silinmiyorsa ekşi sözlük moderasyonunun ayıbıdır. adam inci sözlük gibi referans içeren entry girecek ve silmeyeceksin, sonrasında millete troll de olsun bitsin..

  • nickiyle oynayan yazar  (23.02.13 21:32:04)
abi ortadaki entry'nin silinme sebebi ekşi sözlüğün mantığına aykırı. internet sözlüklerinin de mantığına aykırı.

o gerekçeye göre, uludağ sözlük'te yazanların bildiğiniz köleden farkı yok amk.
  • doctorrent  (23.02.13 21:48:49)
ekşi moderasyonuna geçiriyorlar da adamlarda en azından keyfiyet faktörü yok. o nasıl silinme sebebi lan. araştırılmadan verilen bilgiymiş. sanki her entry'den önce kütüphaneye gidip saatlerce araştırma yapılıyor. zamanında privatesözlük diye salak bir oluşumda yazardım yokluktan. iki tane fenerli modu vardı. anti fenerbahçe entrylerini çatır çatır silerlerdi sebepsiz. o hesap.

  • periphery  (23.02.13 22:35:39)
yağ-lan, başkası yalan, dünyada ekşi sözlük'ten başkası yağlaaaaan.

  • doctorrent  (25.02.13 13:03:14)