iphone 3gs 8 gb ne kadar eder?

jail break yapılmış, temiz sayılabilecek bir iphone 3gs 8 gb telefona sahibim.

geçenlerde elimden düştü ve ön dokunmakik camı çatladı. değişim için 50 lira diyorlar ancak interette tamir kitiyle beraber 20 liraya sokunmatik cam satıyorlar.

sıkıntıya girmesem de cihazı bu şekilde satsam ne kadar eder?

bir de ek sorum olacak; versiyonu 4.3.3. bunu yükseltemiyor muyuz?

edit: urun.gittigidiyor.com tamik kiti ve ekran bu.

sim kilitli midir değil midir bilmiyorum ancak avea, vodafone ve turkcell olmak üzere bir çok sim kartta ayrı ayrı sorunsuz kullandım telefonumu.

o şekilde sataman. 50 lira ver tamir ettir sat.

  • doctorrent  (23.02.13 14:55:29)
geçen arkadaşım 250 liraya almış

  • kotu amacli yazar hesabi  (23.02.13 14:57:38)
20 liraya nasil bir kit o oyle?

versiyon yukseltebilirsiniz. yalniz telefonda unlock var mi yok mu? eger simkilitli cihazsa satmaniz cok zor.
  • entrapmen  (23.02.13 15:02:35)
yaptır, 300'e falan gider.

  • xenophobe  (23.02.13 15:31:20)
focalprice veya dx gibi çin sitelerinden yedek parçaları alırsan daha iyi fiyata gelebilir hem dokunmatiği değiştirmek için size işlemi kolaylaştırmak için sıcak hava üfleyen aletten lazım birde panelden söktügün yerdeki yapıştırıcılarıda yenilemen için gerekli 3m bandlar gerekli çift taraflı ekran değişim videoları var onları izleyerek biraz fikir edenebilirsiniz telefonun değeri ancak 350 lira eder kutulu ve garantisi devam ediyorsa arka kapak sağlamsa 400+

  • protrek  (23.02.13 15:33:29)