sahibinden.com dan sıfır telefon almak

Bu konuda tecrübeli var mı ?

Örneğin şu ürün alınır mı ?

www.sahibinden.com

kapıda ödeme alma, GET ile al alacaksan.

  • hjarteblod  (23.02.13 00:04:40)
O alınmaz, adamlar bildiğin şerefsiz dolandırıcı dükkanlardan.

GET ile olmadıkça hiçbir ürünü alma
  • Mikail bey  (23.02.13 00:05:57)
kasa, batarya, ıvır zıvır hiç biri orjinal olmuyor. ben de benzeri bir şey almıştım zamanında.. telefon bozuldu imei'si orjinal olmadığı için samsung bayisi bile tamir etmedi, duruyo şimdi.

  • dieselsingle2  (23.02.13 00:25:26 ~ 00:25:37)
şu anki telefonumu sahibinden'den tanıştığım birinden aldım. sanalpazar'da hallettik satışı ama, orası daha düşük komisyon alıyor diye.

hiçbir sorun çıkmadı alette, kullanıyorum uzunca bir süredir. alıcıya dikkat et, ürünün orijinal fiyatını bil yeter.

bu gösterdiğin adamın profiline bakmamışsın belli. adamın bir sürü ilanı var ama hiç satış yapıp yorum almamış. diğer ilanlarında 100 liraya N8 satıyor mesela, adını değiştirmiş telefonun "n8 jawa" falan yazmış. bu adamdan alacağın telefon uzakdoğu menşeili replika olacaktır. yani n8 değil, n8'e benzemesi amacıyla üretilmiş bir telefon.
  • hjarteblod  (23.02.13 00:35:24)
hakkinda yorum bulunmayan firmalardan bir sey alinmaz sahibinden ustunden.

  • entrapmen  (23.02.13 00:36:28)
hakkında yorum "yazılamayan" profiller benim az önce anlattığım gibi dandik telefonlar satıyorlar.

yorum yazma olanağım olsaydı nasıl kayardım tahmin edemezsiniz.
  • dieselsingle2  (23.02.13 00:40:27)