[]

sadece şınav çekmek

hangi kasları çalıştırır. en iyi yaptığım şey bu. zorlanmadan 30 tane çekebiliyorum. bunu her gün düzenli olarak yapsam. 30 sabah 30 akşam ne olur?
 
temel olarak göğüsü, yan etki olarak da omuzu, sırtı ve kolları çalıştırır. sabah 30 akşam 30 ile hiçbir şey olmaz, kasları ısındırmış olursun.


  • jangbogo  (22.02.13 16:10:32) 
Ergen memen olur. Spor dediğin tüm vücut için yapılır, sadece göğüs kasına yüklenmekle iyi sonuç alamazsın. Ayrıca şınav göğüs kasının tamamını çalıştırmaz, o yüzden gerçekten görünür bir etki oluşacak kadar çok devam etsen de ortaya şekilsiz bir meme çıkar sadece.


  • Sade  (22.02.13 16:10:55 ~ 16:11:03) 
bari bunu yap da sayın artsın: www.hundredpushups.com


  • Elena  (22.02.13 16:11:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.