tv + internet

ttnet taahhütüm bitti ve bugün kapattıracağım. superonline yok buralarda o

yüzden bu bir seçenek değil.

digiturk'un tv + internet kampanyası varmış. d-smart'ın var mı bilmiyorum.

kullanan/öneren var mıdır?

edit: uydunet de yok burda. sanırım sadece adsl bağlantı olacak. diğer firmaların da adsl'de ttnet altyapısını kullandıklarını biliyorum. gerçi superonline adsl farklı olabilir.

ttnet'ten nefret ediyorsun dimi? zamanında bende ederdim. şuan ttnet'i mumla arıyorum.

dipnot: uydunet'ten uzak dur.
  • dirildimde geldim  (22.02.13 11:16:59)
kullanmadım, bilgim yok sadece seçenek olması açısından d-smart'ın tv+internet kampanyası var. günde 9 kere mesaj atıyorlar oradan biliyorum.

  • carpena  (22.02.13 11:28:05)
dsmartnet kullanıyorum. HD paket ve 50 GB AKK'lı 8 mibt'e kadar paketi. Çooook ilginç, hiç de ummadığım ve hala da inanamadığım bir şekilde memnunum. Sanırım bu konuda şanslı çıktım genel kanının aksine. Yaln adsl ücretiyle beraber 80 lira veriyorum aylık. buna kurulumlar, modem, hd uydu alıcı vs fiyatları da dahil. 24 ay taahütlü. önümüzdeki ay 12 ay oluyor. Bozmadan devam ederse seneye de kalırım.

  • arnatuile  (22.02.13 12:39:14)