Diş acilse gitsem çekerler mi?

Yirmilik dişim çok fena ağrı yapıyor dayanamıyorum.Param yok özele gidemem.Okmeydanı diş acile gitsem yarın çekerler mi hemen? :(

yarın gideceksen normal hastahaneye de gidebilirsin? şu an acile gidersen mesela çekmeyebilirler, ilaç verip yollarlar. bana öyle yapmışlardı en azından. (gerçi apse vardı, o yüzden çekmemişlerdi)

  • buckminster  (22.02.13 00:34:04)
panpa sen acile git şimdi bi ağrı kesici iğne yaparlar en azından sabaha kadar acı çekmezsin hem de soruna net yanıt alırsın, yarın çekme kısmını bilmiyorum iltihap varsa bir hafta iltihap kurutucu falan kullandırıyorlar sanırım

  • skidro  (22.02.13 00:34:05)
Hastaneye randevu alınıp gidiliyor ya bir yıl sonraya da randevu veriyorlar:(

  • lifeislife5  (22.02.13 00:35:59)
geçen arkadaşım ile ağız ve diş sağlık merkezine gittik. benim iki dişim çekilecekti ve biri dolgu olacaktı. çekilecek dişlerimin pek ağrımadığını belirterek çektirtmedim. dolgu için dokuz gün sonrasına randevu verdiler. (yarın sabah saat 10'a) yanımdaki arkadaşımın ise dişini hemen çektiler. (hemen dediğim, bi iki saat sıra bekledik, sırası gelince çektiler) yani demek istediğim, çekme konusunda pek bekletmiyorlar.

  • buckminster  (22.02.13 00:55:14)
Yirmilik miydi çekilecek diş? Normal dişse hemen çekiyorlar ama yirmilik okmeydanından randevu almıştım 10 ay sonraya verdiler randevuyu.

  • lifeislife5  (22.02.13 01:05:16)
okmedyanına git acile, antibiyotik iğne ve ağrı kesici yazar, bi hafta sonra da muayeneye gel der.
gerçi ben gittiğimde nöbetçi doktor uyuyodu, bi yarım saat beklemiştim.

  • achtundsiebzug  (22.02.13 01:22:02)
hayır çekmezler. devlet hastanesinde diş için 20 gün sonrasına randevu veriyorlar

ayrıca dişin ağrıyorsa hiçbiryer çekmez. antibiyotik ve ağrı kesici içmen gerekir bir hafta.
  • dafuq  (22.02.13 01:40:19)