Kaç yaşında evlendiniz

Evlenmeyen erkek ve ya kadınlar 40 yaş üzerine kadar evlenmeyen kimse tanıyor msununz Evde kalmak evlenmemek korkutmuyor mu sizi

dayım 40 yaşında ve bekar,hayatından mutlu.

  • neyapsamki  (20.02.13 21:10:14)
ben 29 da evlendim. babamın halası 97 yasında vefat ettiğinde bekardı.

  • zoban  (20.02.13 21:16:37)
Komsumuz 38 yasindayken 22 yasindaki ogrencisiyle evlendi. Cok cok mutlular, cocuklari oldu, kiz da Allah var hala cok cok guzel.

  • Mikail bey  (20.02.13 21:16:44)
26 evlendim, 30 ayrildim. erkek ark im 43 yasinda hic evlenmemis, 40 a kadar da oyle mutluymus. artik cocuklu aile kurmak istedigi icin evlenmek istiyor. bosanan kisiler de bir daha evlenmekten korkar genelde. ben 32 yim. cocuk istedigimde evlenecegim yoksa boyle mutluyum.

  • eick  (20.02.13 21:17:55)
40tan çok sonra evlenen bir kadın tanıyorum. yaklaşık 40 yıl evli kaldılar, eşi öldü ama kadın yaşıyor 90 küsur.

  • kediebesi  (20.02.13 21:41:34)
yalnız kalmaktan korkarım ama evlenmemekten korkmuyorum. çünkü bana evlenmek ailelerin gönlü olsun diye yapılan bir şey gibi geliyor. genele bakarsan da sevgiliyken insanlar daha mutlu gibi evlilik sonrasına göre. çok gerekli görmüyorum o yüzden.

  • inthechaos  (20.02.13 21:50:44)
evlenmemek niye korkutsun
ki ayrıca evde kalmak nedir?

  • rock n roll  (20.02.13 21:54:49)
31 de evlendim. yalnızlık pek kadınların katlanabileceği şey değil. billur kalkavan gibi extrem örnekler var tabii ama genel olarak güvenli ev-sabit kişi-huzur şeyini seviyoruz

  • delfina  (20.02.13 21:56:45)

  • terrarin  (20.02.13 22:08:41)
Kadınlar kendilerini kandırmasınlar, özellikle çevrelerindeki arkadaşları birer ikişer evlenmeye başladığında bunalıma girmeler başlıyor. EVDE KALMAK neymiş gibi ifadelerle kendilerini rahatlatmaya çalışıyorlar. Sonrasında buldukları ilk kişiyle evlenmeye çalışıp, çok mutluymuş imajı veriyorlar. Bir de bunların ''düğün fotoğraflarını Facebookda paylaşmak için'' versiyonu var ama ona hiç girmeyeceğim.

  • piotr  (21.02.13 08:04:52)
27 yaşında evlendim. boşanmaya uğraşıyorum 3 yıldır.
44 yaşında bekar bir kız arkadaşım var. iki kere nişanlandı birinde düğün öncesi resmi nikah dahi yaptı. ama olmadı ayrıldılar düğün dernek iptal oldu
32 yaşında bir kızla tanışmıştım. bütün ilişkileri uzun soluklu ve sonu hüsran cinsinden olmuştu. ben hamileydim o zaman. onun aşk ve evlilikle ilgili en ufak bir inancı ya da ümidi yoktu.
sonra bir anda hem de internet üzerinden uzzaaak bir ülkede çok yakışıklı bi adamla tanıştı. adam iş güç sahibi böyle kültürlü yakışıklı paralı süper bişe. uzatmıyım 6 ay sonra evlendiler. iki çocugu oldu ve çok mutlu !
  • waterhardeningsteel  (21.02.13 09:01:33)
tek derdim hayatta tek amacım
evliliik osa üzülebilir,korkabilir
dim.evlenmek istesem zaten ev lenirdim.kendimi avutacak bi durum yok yani
  • rock n roll  (21.02.13 09:21:44)