[]

Western filmlerinde sigara yakma şekli

Çoğu western filminde kibriti ayaklarına sürterek yakıyorlar. böyle bir şey mümkün mü? yoksa o ayakkabıların bir özelliği midir? nedir bunun olayı?
 
kibritin özelliği o. var öyle kibritler. pürüzlü yüzeye mi ne sürtünce yanıyo.


  • elorelia  (20.02.13 18:38:21) 
www.angelo.edu

Amerikadaki kibritler sağdaki gibi, biraz pürüzlü bir yüzeye sürtünce yanıyor.
  • Haldamir  (20.02.13 18:46:12) 
bir de bunlar eski tür kibritler. yani kimyasalları farklı. bu sebeple mesela 50'lerde ve öncesinde insanların cebinde kalan kibritler yanıyormuş falan hatta :)

şimdi de amerikadaki tüm kibritler yine de öyle değil yani.
  • sanal hayvan  (20.02.13 19:32:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.