kanal tedavisi

hayatımda ilk kez diş doktoruna gittim bir dişime dolgu yapıldı. uyuşturdular ilk sorum bu uyuşukluk ne zaman geçicek :s

ikinci sorum, diğer dişime kanal tedavisi dedi. başka doktora görünmeme gerek var mı? ve çok acır mı nasıl olur a dostlar?

ve son sorum; devlette yaptırmanın bir sakıncası var mı?

yaptır kurtul ilerlerse daha kötü olur.

en azından dişin sende kalacak. uyuşurutuyor çok bir şey anlamazsın .

gecmis olsun.
  • kulustur  (19.02.13 19:25:07)
ağrı acı gibi şeyleri dert etme. tedavi süreci öyle çok büyük bi sıkıntı sayılmaz. hele hele tedavi yaptırmazsan yaşayacaklarınla kıyaslandığında hiç bişe değil. ilk önceliğin diş tedavin olsun. tüm planlarını ona göre değiştir. kolun kırılmış gidip alçıya almayı erteliyormuşsun gibi düşün. ne kadar beklersen o kadar zarar. bi an önce yaptır kurtul. bu abine dua edersin.

  • mobilemob  (19.02.13 19:53:47)
valla 2 kere kanal tedavisi oldum. İlki muazzam acımıştı, diğerini hissetmedim bile. Şansına artık. Ama çok faydalı bir tedavi.

  • 1 saat bende 50 dolar  (19.02.13 20:14:28)