sizce hangi araba?

opel corsa vs ford fiesta vs toyota yaris

güvenlik ve tasarım olarak karşılaştırın desem?

hepsi 2013 model, sıfır, otomatik vites, benzinli ve full donanımlı

fiesta

  • trt2deki ressam  (19.02.13 16:10:29)
vay zenc araba mı alıyorsun ?

toyota yaris en çirkin ama en sorunsuzu şirkette kullanıyorum arada.

ford fiesta'yı geçen kiraladım fena değildi yol tutuşu v.s. ama içeri çok ses alıyor. ve çok az yaktı 29 tl'ye izmir-manisa arası gidip geldim bir sürü de dolaştım.

opel corsa'yı bilmiyorum valla.
  • bacardi cola  (19.02.13 16:20:47)
@bacardi ya alalım diyoruz da herkes farklı bir şey diyor kafam allak bullak oldu

  • zenc  (19.02.13 16:45:37)
hangi model hangi kasalar? 2013 modeller için konuşursak
tasarım görecelidir, onun kararını sen vereceksin. benim tercihim bu üçünden fiesta olurdu, ama yeni clionun tasarımı da çok iyi bir bak derim. corsa bence çok çirkin, hem sene sonu kasa değiştirecek söylentileri var.

güvenlik olarak ne kadar donanımlıysa o kadar iyidir. maksimum donanımda hemen hepsi yakın güvenlik seviyeleri sunar. güvenlik önemliyse bol airbagli ve espli bir araç al
  • dunyanin dans eden sarki soleyen pisligi  (19.02.13 16:46:17)
bu segmentte esp siz aaç kaldımı ki dacia hariç :D

toyota sanki daha konforlu olabilir ama yol tutuşa takmış bir firma varsa ford dur. opel hakkında kimse yorum getirmemiş c'mon lar eskidi artık yenilenecek çok değr kaybı yaşatır sana clio ların fulleri çok sexx bir bak polo bak mercedes a bak lancia bak para varsa yine volvo v40
  • netadam  (30.05.13 14:02:59)