L carnitin kullanımı

3 aydır vg sporuyla uğraşıyorum 185 cm boyum 70 kg vücut ağırlığım. şimdi göbek bölgemde biraz yağlanma var karın kaslarının ortaya çıkmasını engelliyor bunun için l carnitin öneriyorlar ancak fiyatları biraz tuzlu gibi. bunların çiğneme tabletleri varmış ucuzmuş bilgisi olan bilgilendirecek bir kişi var mı ?

50 liraya aldım ben.fiyatları sadece internetle sınırlı değil.spor salonlarına da denk geldikçe sor.son kullanma tarihi ve markasını kontrol edip sıkıntısız bi şekilde alabilirsin.

  • aşksız prens  (18.02.13 19:28:14)
o boy ve kiloda karın bölgendeki kaslar gözükmüyorsa ben bunu yağlanmaya değil yeteri kadar çalışmamış olmana bağlarım. üç ay supplement kullanımı için fazla erken bence.

  • jack of hearts  (18.02.13 19:30:51)
ben aldım herhangi bir sıkıntısını görmedim
likit olduğu için kana hızlı da karışıyor
daha ucuza bulamazsın

www.neosante.com
  • daddy  (18.02.13 19:32:17)
Ya şimdi evet boyuma göre kilom normal ama yağsız değilim 2 sene önce 85 kiloyken kilo verip 65'e düşmüştüm ve karnıma yağlanma var yani oturunca ayaktakine göre daha bariz bi şekilde görebiliyorum.

  • memories  (18.02.13 19:34:04)
gel sen beni dinle.yemeklerden sonra omega 3 al.göbek simidinde biz bunu kullandık işimize yaradı.hiç girme karnitine.

  • aşksız prens  (18.02.13 19:37:20)
Valla ne yalan söyliyim hiçte girmek istemiyorum bu işe onun yerine protein tozuna falan para harcamak istiyorum şimdi evde balık yağı var işe yarar mı diyorsunuz ?

  • memories  (18.02.13 19:38:59)
biraz iştah yapar.bi de yemekten sonra içmeye dikkat et.ayrıca bu doktor tavsiyesi.

  • aşksız prens  (18.02.13 19:43:00)
balık yağı markası önerir misiniz ? şu an evde marincapın 500 mglik kapsülleri var.

  • memories  (18.02.13 20:01:01)
185 boy 70 kg isen l-carnitine'e girme, zararı olabilir zira. ben 179 boy 79 kiloyken denedim bende işe yaradı ama yine sana önermem, onun yerine 1 ay ciddi pedal bas, daha iyi yağ eritir.

tabi alt karın kaslarını çalıştıracak karın hareketlerini de es geçme spor sonrasında. kısa sürede kasların ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum.
  • bykush  (19.02.13 06:10:17)