az miktarla kafa yapan madde

az miktarıyla kafa yapan,
anormal bi zararı olmayan,
yasa dışı olmayan,
bağımlılık yapmayan

bir madde, alkol, içecek, yiyecek var mı? ya da bilindik içkileri (vokta, viski vs) karıştırma yöntemi?

absinth var aklıma yatan. kıbrıslı arkadaşım getirmişti %70'lik olanından, 4 shot etkilemedi. başkaları absinth macerasını anlatınca şok oldum, adam bi şatta kaybolmuş, 1 gün sonra bulmuşlar gibi şeyler anlatıyorlar.

absinth tek içilmez. biradan sonra falan içilir. ayrıca 7 farklı ülkeden absinth içmiş biri olarak söylüyorum ki, hepsi aynı değil.
ve ayrıca az miktarda yasa dışı olmayı kafa yapan madde yok.

  • female demon  (16.02.13 15:56:45)
bonzai vardı eskiden işte o da yasaklandı

  • Eureka  (16.02.13 15:58:29)
Dayan vodkaya, hem yasal, hemde zararsız sayılır

  • grimer  (16.02.13 16:00:10)
pek az miktar sayılmaz ama tantum.

  • fake plastic free  (16.02.13 16:03:22)
Salvia hala yasal sanirim. Tam emin degilim.

  • bubezleeb  (16.02.13 16:10:07)
bebe cevizi diye bir şey duymuştum aktarlarda satılan, az miktar değil ama.

  • dedi kalabaligin icinden bir ses  (16.02.13 16:14:49)
adaçayını al üzerine biraz böcek ilacı sık .. ince ince kır sigaraya sar iç

  • zoban  (16.02.13 16:29:51)
biri bonzai demiş kesinlikle kullanmayın!

  • bushido77  (17.02.13 01:42:14)