Aşti-Havalimanı Havaş ile kaç dakika?

Yakın zamanda Aşti'den havalimanına Havaş servisi ile gitmiş olan var mı? Yakın zamanda diyorum çünkü üst geçit inşaatları sebebiyle gidiş yolu sürekli değişiyor, normalde 45-60 dakika civarı giderken son gittiğimde bir buçuk saati bulmuştu. Nedir son günlerdeki durum acaba?

geçen cumartesi günü hiçbir trafik problemi olmadan gitmiştim. yaklaşık 45 dakikaydı yani. 16.10 gibi binip 17 gibi inmiştim.

  • tom riddle  (21.01.09 15:10:54)
trafik varsa 60-80 dakika, sabahın 04:00'dünde 30-40 dakika.

  • no avalon  (21.01.09 15:36:05)
Evet 45 dakika ama Havaşla değil, yine aştiden kalkan belediye otobüsü ile gidersen 10 ytl havaşa vermek yerine 3 ytl'ye gidebilirsin.

  • kabal  (21.01.09 18:07:30)
defalarca gittim(en son 20 gün önce), trafiğin en yoğun olduğu zamanlarda maksimum 60 dakika. yine de havaş otobüslerinin köy otobüsünden farkı yoktur; bazen müşteri az olunca otobüste arıza var deyip 10 dakika rötar yapıyorlar. işini garantiye al, kalkıştan 3 saat önce aştide ol.

  • jirki  (21.01.09 19:35:08)