takıcı dükkanı nası hareketlendirilir ?

arkadaşlar bizim bi takı dukkanımız bunu harektlendirmek istiyoruz.mesela soyle bı fıkrım var.dukkana bı bılgısayar koyucaz ve ınternete baglı olucak tabıkı.musterıler o bılgısayardan facebooklarına gırıp sayfamızı begenırlerse onlar bılezık toka felan armagan edıcez bu sayede semttekı yakın cevredekı bayanlara ınternetten ulasma sansımız olucak.mesela yenı gelen modellerı sayfamıza koydukca gorebılecekler.baska onerılerınızı alayım ?

dükkanın önüne tezgah atın. nasıl ürünler satıyorsunuz, pahalı mı ucuz mu bilmiyorum ama fiyat skalası yüksek olmayan mallarda çok işe yarayan bir yöntem. müşteriler dükkanın içine girmketen imtina edebiliyorlar çoğu zaman, dışarıda yol üstünde olunca durup bakıyorlar. biri durunca diğeri de merak edip geliyor. hatta vitrin, kapı falan varsa komple kaldırın, dükkanın içi de açık olsun.

  • juninho77  (16.02.13 02:27:24)
junınho havalar soguk ya bıraz ısınsın dırek ayak ustu yapıcaz dukkanı vıtrını felan kaldırcaz dogru dıosun

  • darkknight  (16.02.13 02:30:11)
Yalnız söylemem lazım, dükkandaki bilgisayardan müşterinin facebook hesabına girmesi ve sizi like etmesi çalışacak bir fikir değil. Çoğu kişi bilmedikleri bir bilgisayarda oturum açmak istemez, daha çok kişinin de akıllı telefonu var zaten.

  • whoosie  (16.02.13 08:02:11)
whoosie haklı, juninho da haklı. amasra ya da beypazarı gibi yerlere gittiğimde mesela dükkana girmeyi sevmiyorum ama sokaktaki tezgahları inceliyorum. dükkana girince kendimi rahat hissetmiyorum nedense.

  • Sarix  (16.02.13 09:56:26)