kamil koç ataşehir terminali

evet sevgili duyuru sakinleri bugüne kadar anadolu yakası, avrupa yakası ayırmadan her yer soranın yardımına koştum ve şimdi benim yardıma ihtiyacım var. kadıköy'den ya da e-5 üzerinden ataşehir kamil koç terminaline toplu taşıma ile nasıl ulaşabilirim ? şimdiden teşekkürler

muhtemeln akıl etmişsindir ama atlamışsan diye yine de servis önermek istedim.

  • somethinginthewayshemoves  (16.02.13 01:44:28)
paladiumun karşısında hemen..
iettnin sitesinden veya google mapten arat paladiuma nasıl gidilir diye.

aynştaynlık yapıp servis diycem ama?
  • jimjim  (16.02.13 01:54:53)
herhangi bir şubeden servislerine binebilirsin. biletsiz yolcu almıyoruz diyorlar ama rastgele binen bir sürü insan gördüm.

  • corrado  (16.02.13 02:01:28)
kadikoy kamil koc burosuntan servise binerek?

koordinat da veriyorum: goo.gl
  • tdl  (16.02.13 02:03:29)
servis aklıma gelmişti arkadaşlar ama servis saatleri belirsiz olduğu için o saatlerde olur mu olmaz mı bilemedim, otobüse binmek için değil karşılama için gideceğim. garanti olsun diye toplu taşıma öğrenmek istemiştim

  • ihaleli batak  (16.02.13 03:20:07)
kamil koçun ataşehrde terminali yok ki. olsa olsa yazahanesi olur. ulusoy palladiumun yanında. o da varanla ortak. kamil koç dudullu tarafında.

  • c1b2k3  (16.02.13 07:40:47)
kadıköyden 13 nolu hattı kullanabilirsin. 1 saat falan sürer ama gitmen

  • Bostan  (16.02.13 10:04:42)
kadıköy servisleri sabit. yazdırmalı olmadığından yolcusu olsa da olmasa da uğrar. örneğin saat başında giderseniz 1 saatte 3 tane servis mutlaka hareket eder.

  • somethinginthewayshemoves  (16.02.13 12:02:05)