Uydunet - Yüksek Ping

speedtest te test yapınca falan yüksek değil ama online oyun oynuyamıyoruz, wifi dan baglanıyoruz bu sorunun çözümü var mıdır? aradık ettik bi sorun yok dediler ya da anlamadılar bizi.

modem markası netmaster onun etkisi var mıdır bilemedim. :/

ttnet in köpeği olayım adamlar gayet düzgün calısıyo son zamanlarda torrent acıkken bile lag olmuyodu. sözleşme var o yüzden değiştiremiyoruz da uydunet i.

ttnet de kullandım, şu anda uydu netteyim, yurtiçi serverlarda ttnette 25-35 olan ping uydunette 80'in altına düşmüyor.kullandığım hattın değerleri iyi ve ethernetten bağlıyım. yapacak bir şey yok.

  • dedi kalabaligin icinden bir ses  (15.02.13 20:40:20 ~ 20:40:41)
daha iki gün oldu ttnetten buna geçeli. şu an ping yirmi beş görünüyor, aynı şekilde netmaster falan. bi daha arayın bence. seksen baya yüksek mesela.

  • it's just a cigarette  (15.02.13 21:27:03)
Sayın Kullanıcımız,

Online oynadığınız oyunun port numarasını öğrenip modem üzerinde port yönlendirmesi yaparak sorunu çözebilirsiniz. Yönlendirme yaptıktan sonra, sorun devam ettiği taktirde NetMASTER Destek Hattı ile iletişime geçerek modem üzerinde yapılan ayarlamaların kontrol ettirebilirsiniz. Destek Hattımız her gün 08:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

destek@netmaster.com.tr

Saygılarımızla,
  • NetMASTER  (18.02.13 10:38:59)