Whatsapp Sorunsali

Whatsappta son onlıne olma saatı dun 15:18 olan kısı bana bu gece 01:21'de mesaj atmıs ve benım telefonum o sure zarfında sureklı ınternete baglıydı (zaten baglı olmasa bıle mesajın gonderılme saatını goruyorsunuz,sıze ıletılme saatını degıl dıye bılıyorum ben).

Bu durumda bu kısının son whatsapp'a gırıs saatı dun 15:18 mı?Eger oyleyse bana 01:21'de nasıl mesaj atmıs?

Bahsı gecen kısı babam,dunden berı teknık nedenlerden oturu bır turlu haber alamadıgımdan dolayı son olarak whatsapp aklıma gelmıstı.Mesaj ıcerıgınden oturu eger 1:21'de onlıne olduysa cok rahatlayacagım.Ben mesaj attıgım halde de tek bır tık var bu durumda mesajım hala ıletılmemıs sanırım.

Edit:telefonun markası-modeliSamsung galaxy s3

telefon markasına göre değişiyor o. nokia ise öyle yazabilir mesela. 1:21de mesaj attıysa 1:'1de online olmuştur.

  • vejeteryanvampir  (15.02.13 11:10:20)
Mesajı yolladıktan sonra İnternet'e bağlanması gece 1i bulmuş olabilir? Senin mesaj tek tık ise evet gitmemiş yani babanın telefonu su an ya kapalı ya internet yok

  • Eureka  (15.02.13 11:53:47)
internet bağlantısını kesip whatsapp'a gir mesajını yaz yollaya bas whatsapptan çık internet bağlantısını kur. bu şekilde online zamanından sonrasında mesaj yollanabiliyor. belki yolladığı esnada bağlantı yoktu farketmedi mesajda interneti yakaladığı anda gelmiştir sana.

  • dunden beri dimdik  (15.02.13 12:00:28)
bazen oluyor öyle şeyler, sonra düzeliyor

  • karbasan  (15.02.13 14:12:36)