Samsung S III'mü yoksa Note II'mi ey ahali?!

Ey ahali, ey teknoloji severler. Artık teknolojiye balıklama dalmanın zamanı geldi. Sizce S III'mü yoksa Note II'mi alayım? Iphone ya da başka bir telefon tavsiyesi istemiyorum arkadaşlar. Bu iki telefon arasında kararsız kaldım.

Bir de hafıza olayında 16gb/32gb/64gb seçenekleri mevcut. Hangisini önerirsiniz?

boyutuna gore karar ver. donanim olarak note daha iyi.

16 al derim cunku ikisi de micro sd destekliyor.
  • lorenzen  (14.02.13 23:17:45)
ben de bu aralar(son 2 aydır) sizin gibi teknolojiye balıklama daldım ve gözlemlerim sonucu; telefonun büyüklüğü size sıkıntı yaratmayacaksa, cevap kesinlikle note 2.

  • sorular sorular aklımdaki sorular  (14.02.13 23:19:13)
note 2 s3'ten daha üstün bir ciaz ama biraz büyük. telefon ile tablet arası bir cihaz.

ben o kadar büyük bir cihazın kullanımının zor olacağını düşünerek s3 tercih ettim. bu bile telefonla konuşurken büyük kalıyor ki note 2 iyice kocaman. ha siz telefonla konuşmaktan ziyade daha çok diğer özelliklerini kullanacaksanız note 2 derim. yok telefonla konuşmak da rahat olsun derseniz s3 derim. özellik olarak aralarında çok ciddi bir fark yok bildiğim kadarıyla.
  • kibritsuyu  (14.02.13 23:19:24 ~ 23:20:09)
bir s3 kullanıcısı olarak note 2 almadığım için pişmanım diyebilirim.

daha iyi şarj, daha büyük ekran, daha iyi donanım, kalem... tek dezavantajı büyük boyutu ki s3 de küçük telefonlar kategorisinde sayılmaz bana göre.

16gb + 64gb sd kart ile gayet memnunum hafıza konusunda.
  • ayborulcesi  (14.02.13 23:22:21)
ben de aynı ikilemi yaşıyorum ve note 2 baya ağır basıyor. ev arkadaşlarım s3 kullanıyor. ve şarj durumu fena. büyüklüğünü telefonla konuşurken kulaklıkla kompanse edebileceğimizi düşünüyorum.

  • interview with the vampire  (14.02.13 23:34:01)
valla ben kimde s3 görsem, ekranı hep yeşilimsi geliyor. tonlar falan bildiğin yeşil. ya benim bakış açımdan öyle ya da harbiden öyle. ben note 2 diyorum. evet çok büyük; ama ikisi arasında kararsız kalacak kadar seviyorsan note 2'yi, acıma al derim.

  • sen git ben geliyorum  (15.02.13 00:13:59 ~ 00:26:02)
az bekle xperia z al...

  • kyha  (15.02.13 01:11:04)