Nasıl yapsak

Dershanede yan sınıftaki kızdan hoşlanmaya başladım.Sürekli grup halinde dolaşıyor, bir şekilde facebooğunu bulup ekledim.kabul etti isteği çok nadir online oluyor.gecenlerde merhaba dedim cevap vermedi
ne yapsam
nasıl açılsam bu hatuna

ekürileri ile dolaşan liseli kıza yaşıtınsa yazma. aşırı zengin havalı tiki yada ekstrem cool biri değilsen kızın ego tatmin etme araclarından biri olursun. 20 dek sonra skor sayılır.. 18 den önce cıkma tekliflerinin sayısı..

  • zoban  (14.02.13 22:49:26)
Zoban çok fazla haklı. Ha tabi çok fazla ortak zevikinz falan varsa olabilir de, yan sınıfta görüp tipini beğeniyorsan: o iş olmaz.

  • katir cobani  (14.02.13 23:36:03)
facebboktan falan söyle işte. sonra "neden söylemedim" diye içine dert olmasın.

  • egilincecataligozukmeyenentelmuslukcu  (14.02.13 23:42:57)
zoban acı ve bir o kadar gerçekleri konuşmuş. derslerine bak çocuk. annen baban o dershaneye ne kadar para döküyor, onları düşün..

  • mecazimursel01  (14.02.13 23:46:52)
merhaba dediğinde cevap vermediyse unut o kızı. seni istemiyor.

  • sen git ben geliyorum  (15.02.13 00:15:12)
bi tane kpss'ci bi eleman vardı aynen senin gibi face falan diyordu. eğer o sensen sana demişlerdi genç, mal gibi facebook'tan ekleme hemen diye cevap vermez tabi. kızın yanına gidip dan dan muhabbet açmadan olmaz bu iş. kızı gördüğün yerde gideceksin yanına, illa tek olduğu bir zaman olur. olmazsa yine yardır nolacak; hiç tanımadığı kıza faceten yazmaktan daha karizmatik bir hareket bence.

he eğer liseliysen, otur ders çalış
  • gates  (15.02.13 11:59:27 ~ 11:59:46)
çat diye söyle. grupla dolaşıyosa ister yanına git bir şekilde söyle yapamıyorsan facebooktan söyle yeterki söyle işte tutma içinde.

  • dunden beri dimdik  (15.02.13 16:02:35)