Galatasaray-Schalke04

Şimdi malum galatasaray biletixten çıktı bilet.galatasaray sistemine geçti. Şimdi yarın da schalke maçı biletleri sabah 11.00de satışa çıkacak ama çok talep olur tabi biletlere. siteye girdikten sonra da 10 dakika içinde atıyo kendiliğinden zaten. Mesela bjk maçında da 1-2 saat bekleme süresi koymuş siteye tıklayanlara sanırım. Benim saat kaç gibi siteyi açmam mantılı olur?

onu kimse bilemez. belki 10 da açman belki 9 da belki 8 de...

birde şu var, bjk maçında saat 11 de satışa çıkmadı, 11 dediler ama birazcık geç çıktı tam 11 de çıkmadı çoğu kişi orada fail oldu:D

yani kafana ne esiyorsa o zaman dene...
  • patos64  (14.02.13 21:17:37)
antalya maçına bilet aldım. 11'de satışa çıkıyordu, 10:30'da siteye girdim, 30 dk bekletti. sonra 10 dakika içinde bilet alamadığım için, 1 buçuk saat bekleme süresi verdi.

yani olabildiğince erken gir siteye, sıraya geç ve ilk 10 dk içinde mutlaka hallet.

antalya diyorum hacı. schalke maçı kim bilir nasıl olur.
  • sezercik yavrum benim  (15.02.13 00:27:04)