Elektronik Sigara

Duyduğum olumlu yorumlardan sonra e-sigara kullanmaya karar verdim fakat fazla sayıda marka olduğundan hangisini almam gerektiğine karar veremedim. Hangi markayı nereden almalıyım? Kullanırken nelere dikkat etmem gerekiyor? Bilgi verebilecek arkadaşlar olursa çok sevinirim.

  • wiillii  (14.02.13 18:15:00)
@mavijojobatanecigi birçok ülkede yasaklı demişsin de, wikipedia linki öyle demiyor eheh. abd, ingiltere, almanya cart curt falan hepsinde legal. birkaçtenesinde de nikotinli sıvılar yasak diye okudum ben tamamını incelemedim.

nikotinli sıvı demişken, bu şey sigara bağımlılığını engellemiyor, ona alternatif. ama kullananlar genelde aşamalı olarak nikotin oranını düşürüp, en sonunda tamamen nikotinsiz şeye geçtiklerini söylüyorlar. bi de ne olursa olsun, hem ekonomik hem sağlık açısından içilen normal sigaradan bin kat daha iyidir. daha geçen gün sigaralarımızı yakmış aynı meseleyi konuşurken, bi arkadaş elinde sigarayla "yeaa o sağlığa zararlıymış" dedi, siklemedik.
  • lord esseginziki  (14.02.13 19:05:44 ~ 19:16:33)
amacım sigarayı tamamen bırakmak değil (bırakırsam daha iyi olur tabi); sigara isteğimi sigaradan daha az zararlı bir şeyle tatmin etmek. İçinde sigaranın bağımlılık yapan maddesi olan nikotin bulunuyor, kalan zararlı yüzlerce maddeyi boşuna almamış olacağım. en azından şu aşamada öyle olacağını düşünüyorum. kullanan kimse yok mu?

  • kazma kramer  (14.02.13 20:10:45)