Sabiha Gökçen'den Üsküdar'a gidiş

Sabiha Gökçenden Havaşa binip Üsküdar'a gitmesi gereken biri var.
Havaşdan nerde inip, ordan ne ile devam etmeli (akşam 18-19 sularında)

havaş değil de e10 diye birşey var, 45-50 dakikada kadıköye(son durak) inersin sabiha gokcenden, sonra da, dolmuş olur, otobüs olur, kime sorsan gösterir üsküdar durağını

  • zubundy  (20.01.09 15:50:58 ~ 15:51:24)
www.iett.gov.tr

bu adreste iett nin kadıköy servisinin saati var kadıköye gidip oradan üsküdara geçebilirsin

daha fazla ayrıntı için buraya bak

wowturkey.com
  • farera  (20.01.09 15:52:12)
sabiha gökçenden E-10 isimli belediye otobüsü var.her yarım saatte E-5 ten gidiyo.bence hiç havaşla uğraşmayıp bunu kullansın.ordan üsküdara 10 dk'da geçer.

  • pisuvarasicanadam  (20.01.09 15:56:08)
havaş çok para. atlasın hava alanından belediye otobüsüne kadıköy'e gelsin oradan da belediye otobüsü ile üsküdar'a geçsin.

edit: sayfayı güncellemeden yazmışım, ama aklın yolu birmiş.
  • abtash  (20.01.09 15:59:44 ~ 16:00:28)
ark'larım süfer sheyler söylemish :P
dip not: illa havaş ile gideceğimdir diyorsa havaş ile yenisahra durağında (ki havaş'ın esas kalkış yerinin hemen yanı oluyor, şöfore söylesin indirir orda) inersen hemen üst geçidin altından geçen "ataşehir/kozyata-üsküdar" minibüsleri sık sık geçer oradan ve üsküdar iskelede bırakır. 20/25 dakika süren maksimum ve 1,4 liradır.

  • cinematography  (20.01.09 17:08:42 ~ 17:09:02)
arkadaşlar, duyuru benim için açılmıştı. tarihe bir not düşmek adına deneyimlerimi söylemek istiyorum. sakın ha, e-10'a binmeyin, acayip derecede dolaşıyor. hatta bazı yerlerde gidip sonra u dönüşü ile aynı yolu geri dönüyor. 18:30 otobüsüne bindim. hiç trafik olmamasına rağmen kadıköye geldiğimde saat 20:00 olmuştu.

  • kahvegibi  (21.01.09 09:13:18)
@kahvegibi
e10 güzerahının hiçbir kısmında u dönüşü söz konusu değildir.

  • cruor  (21.01.09 11:05:18)