[]

Bartın?

Bartın nasıl bir memleket?
Arkadaşım hafta sonu için davet etti, sizce gidip görmeye değer mi?
Özellikle gör, ye, iç vs. dediğiniz şeyler varsa da ekleyiniz


 
gidin , hafta sonu için gidilebilir , amasra'ya gidersiniz çeşm-i cihan'da balık yersiniz , amasra kalesini gezersiniz.
inkumu'na gidersiniz sahilinde filan yürürsünüz

  • proustun bir aski  (13.02.13 09:58:19) 
ıyy bu ne küçücük hıh diyor her giden metropol görmeyi ummuyorsanız çok tatlı çok şirin bir yer. yaz olsa gidilecek yer çok ama kışın bilemorum.


  • mula  (13.02.13 10:21:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.