FB Ulker Sports Arena

Cuma aksamki fb-bjk euroleague macina bilet aldim 4. kategoriden.

İcime kurt dustu, cok mu yuksek veya uzak olur, zevk almaz miyiz? 17,5 tl biletler 4. kategoride.

Diger biletler pahaliydi 4 tane birden almaya kalkinca.

İlk defa gidicem nihayet denk getirip.

o kadar çok uzak değil. ama yine de çok uzak. olimpiyatta maç seyrettin mi? ona benziyor.

  • mahsunkul  (13.02.13 09:46:47)
sukru saracoglu, inonu ve abdi ipekci disinda gitmedim bir yere.

  • la traviata  (13.02.13 09:48:07)
saraçoğlunda en tepeden maçı izlediğini düşün, top ortasahada.
öyle bir şey aşağı yukarı göreceğin :)

  • mahsunkul  (13.02.13 09:49:54)
ya zevk almasına tabi zevk alırsın. salon güzel bir kere. ben 4 den de izledim 1 den de.
tabi arada seyir zevki açısından fark var.

  • enkolaykullaniciadi  (13.02.13 10:16:06)
Mösyö fiyat performans zor iş böyle durumlarda. Minimum fiyat maksimum eğlence almaya bakın, scoreboard da maçı takip etmene yardımcı olur. Ayrıca görürsün yani ama uzağı göremiyorsan biraz zor olabilir. Stadın cok enterasanbı yapısı var 1 kategori pota arkaları bile ( kategorisini salladım en alt sıra oldugunu belirtmek için yazdım) gayet Rahat maç izlenebiliyor. Ama ben en rahat 2. Kategori orta trafta ızlemiştim locanın hemen alt tarafı mükemmel bi görüş açısı var aklında olsun

  • Sskywalkeremre  (13.02.13 11:27:28)