LED TV Almaca

2000-2500'e hangi LED Tv alınır? Nesine kanayım?
Teşekkürler.

EK: Şunu buldum: www.hepsiburada.com

çok bilmesem de alacak olan ben olsam bunu seçerdim.
www.hepsiburada.com

teknik özellikleri arasında pek bir fark yok, ama samsung gibi yapay ya da lg gibi soluk olmuyor genelde Philips. monitör olarak da Philips kullanıyorum TV alacağımda da Philips olacak.

donanımhaber'de sorarsan daha net yanıt verecek kişiler de olur teknik özellikleriyle. ama seçeneklerine Pilipis ekle.
  • ucan spagetticanavari  (11.02.13 07:31:06)
ben olsam bunu alırdım: www.lg.com
47LM660S

  • xquazzar  (11.02.13 07:37:05)
hangi model alacağın sana kalmış. Ama kesinlikle Samsung al. üç ay araştırdım, LG, Philips, Sony... hepsini inceledim ve gidip Samsung aldım. Gayet de memnunum.

Eğer uydu, digiturk, dsmart veya teledünya HD kullanıyorsan uydu alıcılı modellerinden al mutlaka. Wifi'ı da varsa iyi bir avantaj olur. Bir de ne kadar büyük ekran o kadar güzel görüntü.
  • sinematematikci  (11.02.13 08:25:01)
O para bende olsa kesinlikle 127 ekran bakarım,gerisi teferruat,uygun olanınıda sen arastır işte

  • Sourlimes  (11.02.13 08:50:39)
samsung olsun.
3d olsun.
dahili wifi olsun.
  • sutlu nescafe  (11.02.13 08:56:44)
forum.donanimhaber.com

Burayı iyi oku, mutlaka oku, ne yap et oku.
  • Mikail bey  (11.02.13 09:00:42)
2000'in üstüne çıkmayayım dedim, şööyle güzel bi şi buldum:

www.buroteknik.com

bir de evli barklı değilim. oda da hayvani boyutlarda değil. film izleyeyim, ps bağlayayım kafasındayım. ne dersiniz?
  • quanche  (11.02.13 09:31:50)
Aşağıdaki linki aç oradaki LG TV leri incele bütçene ihtiyacına en uygun olanı tercih et. ama piyasadan da araştır fiyatlarını.

www.vatanbilgisayar.com
  • poseidon1  (11.02.13 10:33:05)
bir de bir ekleme yapayım. Bu konuda çok itiraz eden de olabilir ama 3 boyutlu alma. Türk tv kanallarının 3d yayına geçmesi en az 6-7 yıl alacak. Yok dijital yayına geçiliyor, yok kanal artıyor, yok tüm kanallar 3d olabiliyor sözlerine katılmıyorum. gözlükle tv izlemek hiç pratik değil. Ayrıca görüntü ekranın ortasında 3d gibi, kenarlara doğru 3d kalitesi düşüyor. Bence 3d olmasına vereceğin ek parayı, ekranın büyüklüğüne harca derim. 3d televizyonu da teknolojisi oturduğunda almak daha ideal.

  • sinematematikci  (11.02.13 13:02:09)
geçen hafta 47 inç philips aldım. model numarasını bilemiyorum ama dahili wifi alıcısı, 3d, 2d-3d dönüştürmesi, usb'den kayıt ve direkt medya oynatması, divx desteği, smart tv özelliği, ambiant light (tv arkasındaki led ışıkları) ile şimdilik gayet memnunum...
tavsiye ederim.

  • jeanluc  (11.02.13 13:41:50)
@sinematematikci kafam karışıktı, iyice bulandı. zaten ben oturup gözlükle tv izleyecek adam değilim. siz bana direk "şunu al" diyebilir misiniz?

@jeanluc model verebilir misiniz ki?
  • quanche  (11.02.13 14:05:22)
önerim Samsung 46ES5700 modeli olur. Biraz daha bütçe çıkarabiliyorsan 50ES6100 ideal olabilir.

  • sinematematikci  (11.02.13 19:38:28)
araştır ama çok fazla da üzerine düşme, her modelin bir problem yaşamış müşterisi oluyor illa ki. reklamlara kanıp ta iyiki de varmış diyip 2 hafta sonra kullanmayacağın teknolojik özelliklere fazla takılma. 10mm inceliği olması, renk skalasının 2^1000 milyon olması atv'deki ton ton teyzeleri daha bi canlı gösteriyor sadece.
ben tonla araştırma yapıp forumları özetleyip almıştım özellikli bir cihaz, belli bir zaman diliminden sonra tv'nin sadece açma tuşı ile ilgilendim emin olabilirsin.

  • gerenkyok  (11.02.13 20:32:14)