Hipster kiz nasil tavlanir?

Gecenin bu vakti kimsenin ciddi olarak bu konuda ehil olacagini tahmin etmiyorum. Ama baya merak etmiyor da degilim. Hipster müzigi dinlemek bir prerequisite mi mesela?

dslr alıp kendini çek.

  • giderbey  (11.02.13 01:43:12)
dogruyu söyleyin, hayatinizda hipster kiza yaklastiniz mi? :)

  • hophophoba  (11.02.13 01:50:49)
Hipster nedir bilmiyorum ama konuşmayı denesene

  • grimer  (11.02.13 01:52:03)
tumblr kullaniyorsa, tumblr bulusmalarina git.

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (11.02.13 01:53:16 ~ 01:54:51)
Konusmalarinin arasina prerequisite gibi kelimeler serpistirmek iyi bi baslangic.

  • brandyalexander  (11.02.13 01:57:42)
  • pardonan  (11.02.13 02:01:19)
Hipnoz çok etkin bir yol. Ama önce hipnotize edilmeye ikna etmen gerek. Nasıl yaparsın bilmem.

  • lazor  (11.02.13 02:17:49)
kemik gözlük ve şu aksesuarlar yardımcı olur;
rack.3.mshcdn.com

hipster bir kıza 50 mt. kadar yaklaştım fakat fark edildim ve kaçtı ama görmüşlüğüm var tavsiyemi dinleyebilirsin yani.
  • lunedor  (11.02.13 02:40:40)
aksesuar gerekiyor sanirim gercekten. sorun su ki, hipsterlik maskülen bir müessese degil, kizlara yakisiyor da erkeklerde iyrenc duruyor o tripler. fotodaki eleman cok softcore hipster olmus bir de, hipsterlar hipster demez ona :)

  • hophophoba  (11.02.13 02:57:00 ~ 02:58:08)
şu an hipster bi rusla konuşuyorum. kız jim morrison hastası. eğer seninki de öyleyse Père Lachaise'te tuttuğun yaslardan falan bahset. yarım kalan viski şişelerinden. oscar wilde okuyor. fotoğraf delisi, güzel de çekiyor, prof makine olmasına rağman zenith'te kullanıyor. ama yıkatmak sorun bu devirde işte.. devendra banhart ve iron and wine önderdim, beğendi. muhabbet ilerledi bu sayede... istanbul'a hayran.. aksesuar önemli heralde bunlar için. antun kuntin kafasında şeyler görüyorum. hep bir depresiflik. depresif şarkılar falan öner. siyah çok yakışıyomuş. arada leon gözlüğü görüyorum, güneş gözlüğünü takıp kafasını liv tyler gibi çevirip poz veriyor. öğrenciyim param yok diyor. parayı sadece dünyayaı gezmek için kullanıcam diyor. tarz tarz ayakkabıları var. sadece ayaklarını çektiği pozlar var. seviyor heralde.
he bide bi siklememezlik cool tavırlar var. gülmüyolan bunlar.
hadi rastgele reyiz.
  • VickVickyVale  (11.02.13 03:42:43 ~ 03:44:17)
şu ankilerin hiçbiri gerçek hipster değil zaten alayı özenti gençlik, 1950 amerikasında bitti o işler, o yüzden istediği kadar hipsterım desein coolum desin, sen normal bi kızla muhabbet edermiş gibi et, sinir olacaktır ve ilgisini çekeceksindir. ona özel biriymiş gibi davranma.

  • irrasyonel kedi  (11.02.13 04:50:18)
yanına git ve "animal collective sence de dünyanın en güzel grubu deyıl mııı?" de

  • ianism  (11.02.13 05:31:41)
şunlardan bahset veya hediye al:
shop.lomography.com

eee hipster olmak ucuz değil...
  • merhum  (11.02.13 07:09:04 ~ 07:10:13)
olm bu hipster neymiş baktım. dar pantolon falan diyor. baya ibnelik lan bu. boşver sen bu işleri.

  • yigitkaraca  (11.02.13 08:01:26)
nokya 1100 aldım ben mesela.

  • leap of faith  (11.02.13 19:46:38)