[]

acil - sıfır telefon şarj olmuyor

arkadaşlar bu akşam sıfır bi lg L7 telefon aldım. Telefonun şarjı %25 gibi falandı. aldığım yer şarjını bitir sonra 5 saat şarja tak dedi. ben de %10 olana kadar kurcaladım sonra taktım ama hiç bir hareketlilik yok. tel şarj olmuyor. şimdi kapattım bi de öyle taktım yine aynı. başka bir şarj aletiyle deniyorum yine olmuyor. halbuki aldığım yerde azıcık şarja takıldı, orda sorun yoktu. eyvah napacam ben? sorun ne olabilir?
 
adaptörü farklı ise ondan kaynaklanıyor olabilir.

şarj aletinin fotoğrafını atın bir bakayım
  • grimer  (10.02.13 20:33:40) 
normal usbli şarjı


  • jamal_vs_jason  (10.02.13 20:39:13) 
Tamam işte fotoğraf at yada modelden link bul at bakayım.


  • grimer  (10.02.13 20:39:51) 
eyvahlık bir durum yok. sorun devam ederse ve telefonun her şeyinin sıfır olduğundan eminsen telefonu aldığın yere götürüp sorunu bildireceksin. onlar da ne yapacaklarına karar verecekler. telefonla acil işiniz varsa bir şey diyemem tabi.


  • kisa bisey olsun istemistim  (10.02.13 20:42:37) 
www.mobilcadde.com

bunun gibi birşey. aynı şarj aletini az önce başka bi tele taktım normal şarj ediyor bişey yok. şarj aleti sağlam telde bişey var. ayrıca teli usb'den laptopa bağlayınca da şöyle bi hata verdi: hub bağlantı noktasında güç yüklenmesi.
  • jamal_vs_jason  (10.02.13 20:49:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.