sizce ezik miyim?

demin tramway duraginda seyahat tutkunu yalniz ve fransiz bir hanima yol tarifinde yardimci oldum. gidecegi yere kadar eslik ettim. tabi bu arada telefonunu istedim. ama bi turlu ekleyemedim. benimkini verdim. msj atmis numaran bu mu diye. evetle birlikte, vaktin yoksa bulusalim dedim. yarim saattir metronun icinde mal gibi oturmus cvbini bekliuorum. he derse metroyla oraya gidicem yok derse otobusle eve. evt yorum ve cvplari aliyim.

Ürkütmüşsün

büdüt: "vaktin yoksa bulusalim dedim" bunu dedikten sonra nasıl ürkmez, vaktin yoksa buluşalım nedir :)
  • grimer  (10.02.13 13:42:22 ~ 13:56:55)
bence sıkıntı yok biraz daha bekleyebilirsin.

  • medievalman  (10.02.13 13:46:00)
metroda beklemesene oğlum çekmiyodur belki.

  • gonulsever  (10.02.13 13:48:30)
fransız ise beklenir, sıkıntı yok.

  • ocanal  (10.02.13 13:49:45)
Urkerler tabi gormuyir musun gelen tum turist bayanlar sevgili turk erkeklerinden neler cekiyor..hafi bizi gec biz alistik artik..elin kuzi bilmez kiruyamaz kendisini..sozum meclisten disari

  • Barbunya2  (10.02.13 13:51:18)
metronun içinde sms gelmiyo. günyüzüne çıkman gerekiyor.

edit: yeryüzü ne la, gün yüzü tabi ki..
  • bilmemkacincinick  (10.02.13 13:54:19 ~ 14:42:37)
"vaktin yoksa buluşalım" demek yerine "vaktin varsa buluşalım" diyeydin o iş olmuştu :)

şaka bi yana kız senle buluşacak ama belki bugün değil. git evine mal gibi bekleme
  • smoothcriminal  (10.02.13 13:54:29)
vay amına koyım ya, kız yol sordu diye hemen telefonunu istemeler falan. sizin yüzünüzden biz psikopatlaşıyoruz, sonra sevgililerimiz isyan ediyor bizi sıkıyorsunuz vs diye. sikeyim.

kız seninle buluşacak. metroda bekleme ama. evine git. yarın öbür gün mesaj gelir en geç.
  • sen git ben geliyorum  (10.02.13 14:01:40)
yeryuzune ciktim. 15 dk oldu. artik bekleyemeyecem. ariyorum. bi de beyaz masadan ist haritasi aldim vermek icin. ezikligin tarihini bastan yaziyor gibiyim:(

  • dokunmakalbime  (10.02.13 14:05:52)
bu arada oyle mal bulmus magribi gibi daveanmadim. kisa sohbet ettik ve istersen yarin obur gun bulusup seni gezdirebirim dedim. ok dedi sonra tel alisverisi oldu.

  • dokunmakalbime  (10.02.13 14:09:15)
sana mesaj atmış. istemese atmazdı. bekle biraz.

  • atmosphere  (10.02.13 14:25:16)
ee son durum nedir su an ?

  • dilaraa  (10.02.13 14:38:05)
eve donuyorum beyler:( uyuyordur diye arayamadim. cunku sirtinda essek kadar canta vardi. ama gene elimde cep tetikteyim. yari yolda msj gelirse donerim. muhtemelen otogardan geliyordu. bakalim yarin ogle yemegine davet edicem. sans bu ya isyerimle oteli ayni yerde.

  • dokunmakalbime  (10.02.13 14:54:49)
yav bence o seni aramadan ya da mesaj atmadan bi yere davet etme. cok israrci bi davranis olarak yorumlanabilir. hani yarin degil de yarindan sonra mesela, davet edersen daha hos olur.

  • dilaraa  (10.02.13 14:59:06)
abicim numarasını aldığın gibi niye msj attın, bu işin raconu 2-3 gündür.

  • bobinhoo  (10.02.13 15:10:06)