Hangi Harddisk ?

WD 2,5" 1TB ELEMENTS SE USB3.0 / USB2.0

www.vatanbilgisayar.com

WD 2,5" 1TB MY PASSPORT ESSENTIAL SIYAH USB3.0 / USB2.0

www.vatanbilgisayar.com

TOSHIBA HDTC610EK3B1 STOR E CANVIO 2 5 1TB SİYAH HDD

www.teknosa.com

wd'lerden biri olur.

  • sanal uyku  (09.02.13 13:27:00)
en üstteki %25 indirimliymiş güya ama burada çok daha ucuz.
www.hepsiburada.com

  • kivanc1  (09.02.13 13:34:36)
WD Elements'in 500gb'liğini kullanıyorum. Memnunum.

  • youkoso hitori bocchi  (09.02.13 13:49:01)
ihtiyacına en uygun WD
ilk linkteki ile ikincisi arasında (benim bildiğim) tek fark parola koruması.
dosyalarını gizlemek istiyorsan ikincisini seç, kimse kurcalayamaz. öyle bir derdin yoksa ilk seçenek de uygun.

çok taşımadan kullanacaksan 3,5" olanlardan da bakabilirsin mesela, senin kullanım şekline göre belirlemen lazım. bende 3,5" MyBook var iki adet 2+3TB

ama markası WD olsun.
  • ucan spagetticanavari  (09.02.13 13:51:10)
sürekli taşımayacak sapdan sola atmayacaksan wd olanlara bak. ilkinden iki tane var bende çok kısık bir sesi var kulağı dayarsan, tek sorunu ara kablosu 20 cm kadar yani devasa değil. usb uzatması kullanıyorum. bir de diske giren kısmı özel uçlu öyle sağda solda bulma sansınız pek yok kaybetmeyin, ışık kısmı falan önemli değil zaten.
23-27 derece arası seyrediyor sıcaklığı hd essential programına göre. şu anda da takılıymış zaten. ısınma gibi bir sorunu da yok yazarken. hızı da yeterli bana ama sizi bilemem.

bir incelemesi eski ama olsun. forum.donanimhaber.com

kablo boyu ordan da belli. yani laptop kullananlar yanında taşıyanlara falan yönelik diye şey etmemişler heralde sorun da yok aslında.

son olarak: ucuza alıyorsunuz daha da ucuzu vardır bakın. çok değişken fiyat. dartyden yeni yıl başında 150ye mi daha mı ucuzdu almıştım, ancak ambalajında ezilme vs olabiliyor biraz hoyrat olabiliyor. illa yenisini isteyin
  • wiillii  (09.02.13 15:08:47)