işe giriş belgeleri

bugün bana öğlende mail atmışlar getirmem gereken belgeleri lakin ben ancak akşam olunca görebildim bu maili. ayvayı yedim mi ben şimdi ne yapmam lazım? bulabilir miyim şunları?

-nufüs cüzdanı sureti
-sabıka kaydı
-yeni açacağım bir banka hesabı(hsbc)
-sağlık raporu ve akciğer filmi
-kan grubunu belirten belge

diploma askerlik tecili fotoğraf falan zaten var bende. cumartesi günü hangilerini halledebilirim?

daha ilk günden hatta -ilk gün bile değil- sıçtık amk.

attıkları anda görseydin dahi halledemezdin. adamlar da farkında bunun. rahat ol. pazartesi gidip hallet.

  • sen git ben geliyorum  (09.02.13 00:00:36)
ehliyetinde kan grubu yaziyorsa eger kan grubunu belirten belgeye ihtiyac kalmamasi lazim.. en kolay madde de olsa 1 gitti kaldi 4..

  • buzzlightyear  (09.02.13 00:01:10)
pazartesi sabahın köründe işe gidicem. pazartesi başlıyorum.

  • leni 09  (09.02.13 00:01:37)
@buzzylightyear; ehliyetim yok ve nüfus cüzdanımda kan grubum yazmıyor. :(

  • leni 09  (09.02.13 00:02:15)
yav salla. sigorta girişini yapsınlar sonra tamamlarsın. adamı hasta etme.

  • kargn  (09.02.13 00:03:04)
yav pazartesi günü gittiğimde ne dicem peki ben işyerindekilere? daha ilk günden kötü bi izlenim bırakmış olcam

  • leni 09  (09.02.13 00:12:48)
nerde çalışacaksın? ben işe başlarken istemişlerdi, işe başladım, 1 hafta içinde tamamladım, bir sorun olmadı. cuma öğlen mail atmışlar zaten, onların da pek acelesi olduğunu sanmıyorum.

ilk iş tecrüben herhalde, bu kadar heyecan yaptığına göre.
  • corrado  (09.02.13 00:53:51)
@corrado, heyecan değil de telaşlandım lan. sonuç olarak daha hiç tanımadığım bir ortama giriyorum karşımdakilerin nasıl biri olduklarını bilmiyorum. istenilenleri getiremedim halledemedim demek biraz gerginlik yarattı bende :)

  • leni 09  (09.02.13 01:19:52)
üzülme tamamlamak için izin istersin gider tamamlarsın en çok 1-2 günde.
akciğer grafisini özel bir hastanede çektir öteki türlü boş boş dolaşıp deli sıralar bekliyorsun.
sabıka kaydı en yakın adliyeden bedava alınıyor.
nüfus cüzdanı sureti, ikametgah falan nüfus müdürlükleri bedavaya veriyor. muhtara para kaptırma.
kan grubu için ehliyetinde falan yazıyorsa orada yazıyor de ayrıca kart almaya kasma. ehliyette yazıyorsa kabul etmek zorundalar.
  • ozdek  (09.02.13 10:44:18)