beslenme programım nasıl sizce

şimdi vg'de 3. ayıma girdim, 18 yaşındayım 1.85 boy 70 kilo. beslenme programım:
-Sabah 3 yumurta ( 1 tam 2 sadece beyaz ), 1-2 dilim ekmek, biraz reçel, 100 gr civarı peynir, bir bardak light süt
-arada bir elma
-öğlen 100-200 gr tavuk bazen yanında bulgur pilavı ( bazen tostla geçiştirebiliyorum )
-antremandan 1-2 saat önce muz
-antreman hemen sonra 1 bardak meyve suyu yarım saat sonra 200-300 gr lor peyniri
- akşam yemeği olarak 100-200 gr tavuk veya kırmızı et.
- yemekten sonra bazen tatlı bişeyler atıştırabiliyorum
- uyumadan önce 1 bardak light süt

şimdi bu programın üstüne protein tozu gerekir mi sizce. gerekirse bir kutu alsam kaç gün götürür.

antremandan bir iki saat önce yediğin muzun yanına bişey daha ekle, toz alırsan onu içebilrisin..

  • andlee  (08.02.13 21:23:22)