sözlüklerin devri geçti mi?

ekşisözlük var itü var uludağ var... bir sürü sözlük var.
yeni açılan bir sözlük tutar mı? tutma ihtimali kaçtır?
(bir üniversite adı olacak şekilde: xyzsozluk.com, asdsozluk.com gibi.)

çok farklı bi iş yapmayacaksa bence tutmaz. zaten konsept belli onu da veren sözlükler bol.

  • nunishuris  (08.02.13 17:42:52)
hala ekşi sözlükle birebir aynı tasarımlı aynı mantıklı siteler yapıyorsunuz. amaç ne? zaten ortada ekşi sözlük var, bilemedin itü sözlük var. niye tıpa tıp aynı işi yapıyorsunuz?

"herkes kafasına estiğini yazsın" bazlı bir site açacaksan, niye hala birebir sözlük konsepti açıyorsunuz? yazın kendinize özgü bir şeyler, o tasarımla açın.

anlamsız yani.
  • kamera motor  (08.02.13 17:59:09)
az çok bu işlerden anlıyosan tutar. anlıyosan %100 anlamıyosan %50

  • nemo problemo  (08.02.13 18:09:24)
şu an bulunan sözlüklerden tamamen farklı yapılacaksa tutar, yoksa insanlar 1 2 ay takılır sonra kendi sözlüklerine döner.

  • bayankus  (08.02.13 20:14:59)