Balkanları Gezsem (Flexipass Ticket ile)

Nasıl olur? Tavsiyeleriniz nelerdir ? Aklınıza ne geliyorsa yazabilirsiniz.

Bulgar ya da Yunan vizesi alman gerekir. Bence Yunan vizesi al, Bulgarlar gereksiz kastırıyor. Hem de schengen'in olur. Böylece Zagreb, Bükreş ve Sofya'ya da gidersin. Belgrad en güzel yer olacaktır şehir olarak. Onun dışında Hırvatistan'ın gizli cennetleri çok. Makedonya ve Bosna Hersek'te iyi de, Belgrad, Sofya, Zagreb dolu dolu gez derim. Öyle yaptım, güzel oldu.

  • Scruffy  (07.02.13 20:23:33)
baharda şöyle yaza doğru gidersen şukela olur şimdilerde gitme ben gittim sen gitme, kötü değldi ama hayat durgun hava soğuk. belgrad güzel ama ben zagrebi daha çok sevdim. karadağ'a gitme planın varsa bi daha düşün, podgorica'ya gittik ama beklediğim gibi çıkmadı. dubrovnik'e tren yok ama harika bir şehir hele yazın cıvıl cıvıldır eminim. sofya ile belgrad arasındaki tren seferleri durdurulmuştu en son değişmediyse (15gün önce).

ayrıca: eksiduyu.ru
  • jedilance  (07.02.13 21:15:07 ~ 21:16:28)
hocam tarih olarak ne zaman gidiyorsunuz?

  • wiplex  (07.02.13 22:11:45)