film adı soruyorum

selamlar,
geçen gün aklıma yıllar önce çocukken televizyonda izlediğim bir film geldi, bu film zaten bir iki senede bir aklıma gelir ben de bulmaya çalışırım, bulamam sonra unuturum filan, şimdi buraya sormak aklıma geldi, neyse sadede gelelim.
filmin ana karakteri olarak küçük bir kız hatırlıyorum, ve de avatardakine çok benzeyen kocaman beyaz bir bizon vardı, kız bununla uçuyordu filan...
televizyon filmleri gibiydi sanki ama emin değilim, renkler ve görüntü olarak da bu narnia günlükleri diye bir film vardı, onu andırıyordu,
bilinen birşey de olabilir ama bulamadım işte...

  • susannah  (17.01.09 23:17:37)
evet yaa:)) bu heralde, ben ufaklığı kız diye hatırlıyordum ama emin değildim zaten...
başlığı açmışken birşey daha ekliyeyim, buna benzeyen çocuk masalları varmıdır tavsiye edeceğiniz, özellikle bizonlu :)

edit:ya bizonun yeri ayrı oldu bende hep, çocukluğumu hatırlatır bana, ne zaman bi bizon görsem duygulanırım... :)
  • bcdhms  (17.01.09 23:52:35 ~ 18.01.09 02:30:38)
özellikle bizonlu mu? noluyor lan:D bi tane pandali vardı eskiden fox kidste onda pandanın yakın arkadaşı bizondu. ama ismini bilemedim şimdi

  • emcedeltate  (18.01.09 01:18:49)
stardust güzeldir ama bizonlu başka hikaye bilmiyorum. illa ki binek hayvanı olsun mu istiyorsunuz?:) bir de yine stardust ın yazarının coraline diye bir kitabı var, yakında filmi de gösterime girecek.

  • susannah  (18.01.09 01:25:07)
aslan kral 3 hakuna matata eveet ana karakterimiz bir bizon ! hem de şirin bir bizon . alın izleyin efem filmi sonra bi de oyunu var o da bizonlu. bizonu kontrol ediyomuşsun.:)

  • emcedeltate  (18.02.09 18:57:37)