Philadelphia Deneyi

gerçek olma ihtimali nedir sizce? mümkün mü böyle bir olay?
tr.wikipedia.org

ozelikle 1930lar'dan sonra abd'deki gelisim ve dunya genelindeki bilime olan yatirimlar insanliga cag atlatti. benzer projeler sovyetlerde de oldu. bu projeyi yapan ayni ulke, 26 yil sonra devasa bir uzay gemisiyle aya indi. mumkun olmamasi icin bir neden gormuyorum.

guc yarisinin sonucu benzer bir proje;
en.wikipedia.org
  • tdl  (06.02.13 02:41:26)
Gerçek olma ihtimali düşük, böyle bir olay mümkün. Ama uzun uzun açıklamayacağım. Bunlar hep gizli bilgi. Bunlar son sözlerim olab...

  • insanlik icin buyuk bir adim  (06.02.13 03:01:47)
bugünkü hayalet uçakların bile bi bakıma temeli teslanın notlarına dayanıyor. tesla abinin o yıllarda gördüğü şeyleri henüz insanlık 2013 itibarıyla bitiremedi. tdl'nin dediği gibi o yıllar her türlü efsaneyle abartılmaya müsait olmakla birlikte bilimsel yönden pek bereketliydi.

  • fosforlu cevriye  (06.02.13 03:10:29)
gerçek olsaydı en az yüz kişinin bildiği bir sır yetmiş yıl dayanmazdı

  • 102030  (06.02.13 03:41:34)
ben olabilirliğine inanıyorum 7 yıl önce fizik dersi ödevimdi. ne var ne yok en ince ayrıntısına kadar araştırmıştım. o zaman ile bu zaman şartları bir değil. adamlar cern i bile yaptılar bunu mu yapamıcaklar?

  • indescribable  (06.02.13 09:31:52)