facebook un kötü yanları?

La şimdi ben bu zımbırtıyı kullanmıyorum. çok samimi olmadığım veya henüz tanıştığım kişiler facebook um olmadığını duyunca öcü görmüş gibi bakıyorlar.
böyle durumlarda; ya şundan şundan dolayı kullanmıyorum, sevmiyorum, bak o da kullanmıyormuş gibi argümanlara ihtiyacım var...

ona ayiracak vakti baska sekilde degerlendirmek istiyorum diyebilirsin. konsept olarak sacma buluyorum dersin, sosyal olmak icin facebook a ihtiyac duymuyorum dersin, dersin de dersin

  • eick  (05.02.13 13:42:33)
karşınızdaki ciddi bir insansa ;
-çok vakit harcıyor
-ilişkileri samimi bulmuyorum
-yüz yüze görüşmeyi tercih ediyorum
-dediğim ve yaptıklarımın kayıt altında olmasını istemiyorum
-mail üzerinden zaten ulaşılabilinir durumdayım.

samimi biri değilse;
-facebook down yeni trend ... sitesi. yoksa siz onu kullanmıyor musunuz? tüm ünlüler orda takılıyor gece gündüz akıyoruz.
-geçen bir arkadaşım müzik videosu paylaştığından/paylaştığı resimden 13.000 tl para cezası ile davalık olmuş. ondan ben de kaçınıyorum
-facebook açıkken bilgisayardaki her işlemin kaydı tutuluyormuş. ekran görüntüsünden tut banka hesaplarındaki kredi extrelerine kadar her şeyinizi amerika hesabına veriyorsunuz.
-facebook dine aykırı, geçen alaklı fetva verildi bilmiyor musunuz. cehennemde yanarsınız valla.
-bunlar hep sex.

bilimum türevleri. ancak ilk listeyi değil ikinci listeyi seçecekseniz ana bırakın daha çok eğlencesi oluyor. otobüste arkadaşınız ve onun bir arkadaşı kızla gidiyorken muhabbet sırasında arkadaşınız iniyor ve siz seviyesiz bir muhabbet içerisinde kalıyorsanız güvenlik yazılımları uzmanıyım diye açılış yapıp facebook accountunun tüm detaylarını salak bir güvenle anlattırıp sonra da hesabı sildirtebiliyorsunuz.

ahh, ahh. İnsan deneyleri. yaratıcı olun.
  • wiillii  (05.02.13 16:15:57)