bakın bunu almak üzereyim.. eğer..

o ürün bok, o site yaramaz, ne alaka lan? gibi şeyler diyecekseniz lütfen deyin.

www.mormani.com

çok iyi ürün. ama 17 inç. bok gibi param olsa anca alırdım. kendimi kasarak alacaksam yanına bile yaklaşmam. zira (bkz: o paraya öküz alırız) yani, o paraya 1 laptop, 1 tablet, bir de akıllı telefon alırım.

  • dokunmakalbime  (05.02.13 10:11:43)
o ürüne o kadar para verme sakın

  • feodal moruk  (05.02.13 10:11:53)
@dokunmakalbime yanında asus nexus7 hediyeli.
@feodal moruk hacı neden böyle dedin? oyun bilgisayarı istiyorum ama masaüstü istemiyorum. bir de aldığım beni 3-4 yıl götürsün istiyorum. karşılamaz mı beklentimi? yurtdışından alma fırsatım yok, monsterlar çok çirkin. msi düşündüm ama bilemedim onu da. alienware zaten yok buralarda.

  • bir ileti paylastim  (05.02.13 10:14:28)
nexus tablet hediye ediyorlarmış zaten.
al la al içinde kalmasın. ama çok da pahalı 2-3 sene sonra eskimeye başlicak onu da düşün

  • metehan01  (05.02.13 10:15:04)
taksitle almayacaksan al o zaman. zira böyle son sistem ve çok pahalı şeyler taksitle alınmaz. 12 taksitle alırsın aradan 3 ay geçer. bir sürü yeni model, sistem çıkar. yada cihaz bozulur, kırılır vs.. sen hala amele gibi 300-500 lira taksit ödemeye devam edersin ve bu çok pis koyar.

  • dokunmakalbime  (05.02.13 10:18:37)
16 gb rami ne yapacaksın aga. verilmez o para muhteşem özellikleri olsa bile.

  • baldur  (05.02.13 10:19:06)
harika bişey. masaüstüne gerek kalmıyor. ayrıca masaüstünün gürültüsü de yok.

biraz takoz orası doğru öyle her gün sağa sola taşıyamazsın ama.. yok lan gayet taşırsın. bunu bi kullanınca diğer laptoplara, tabletlere ilk çağ tableti diyorsun. daha hafif laptopun varsa götüresin gelmiyor yine bunu götürüyorsun. kendimden biliyorum.

pişman olmazsın.
  • kta  (05.02.13 10:22:49)
@baldur uzun vadeli düşünüyorum hacı. elimde macbookpro var zamanında düşünmemişim gt330 ekran kartı ile geziyorun.
@metehan01 içimde kalıyor hakikaten, 3 seneye eskimeye başlasın 5 seneye eskisin daha ne isterim.
@dokunma kalbime peşin almayı düşünüyorum. babamın üstüne alınca kdv de inecek 3500 tl'ye gelecek, 500 tl de tablet hediyesi var. 3000 tl civarı olmuş olacak. elimdeki bilgisayarı da en az 2500 e satma durumum var o zaman güzel şeyler
olacak gibi..
@kta en azından mobil abi. istediğim odaya götürür, istediğimin evine götürürüm. di mi ama? teşekkür ederim.
  • bir ileti paylastim  (05.02.13 10:23:42 ~ 10:24:55)
bayağı pahalı imiş.
çok yakın özelliklerde başka bilgisayarları 2000 bandında alabilirsin.

  • enkolaykullaniciadi  (05.02.13 10:23:56)
yanına bi de nexus tablet mi veriyorlarmış?!?! oha!! keşke ben de buradan alsaydım.

  • kta  (05.02.13 10:24:03)
offf fena gider varya ASUS bu sonuçta emin ol iyidir, ne yapmak için istiyorsun bu bilgisayarı bir de o var

edit: oyun oynanır, bunlar oyun bilgisayarı oluyor zaten, ama monster marka en iyisi oyun konusunda onlara bak derim
  • wayne  (05.02.13 10:30:38 ~ 10:31:10)
@wayne deli gibi oyuncu değilim ama 400 saat bf3 multi oynadım en azından bu yazdan beri ve düzgün bir şeyde oynamak daha iyi olabilir diye düşünüyorum. özellikle fps oyunlar, gerisi internette gezinmeler,film izlemeler falan yani çok ağır bir şey yok, şu anki tek amaç oyun bu bilgisayarda.

  • bir ileti paylastim  (05.02.13 10:33:17)
Bilgisayar muhteşem ama o özellikte laptop alır mıydım bilmiyorum. Ben olsam masaüstü alırdım ya da mümkün olan en üst teknolojide 15 inç bir laptop alırdım.

  • Mikail bey  (05.02.13 10:51:30)
Abi 3-4 yıl götürsün demişsin de, 1500 lira vereceğin bir laptop rahat 5-6 yıl götürür. Yapma gözünü seveyim, o kadar hızlı gelişmiyor oyun endüstrisi. Benim 8 yıllık masaüstüm var şu an yazdığım, onunla bile son çıkan oyunları oynuyorum neredeyse. Yani elbette en yüksek ayarlarda oynamıyorum ama 8 yıl yani, olsun o kadar.

  • Sade  (05.02.13 10:56:34 ~ 10:56:58)
Bunu bir laptop olarak görmeyin. Bu tür aletlere desktop replacement deniyor. yani ne lap ne desk. top ama o biçim.

  • arnatuile  (05.02.13 10:56:54)
ustte oyun laptopta oynanmaz diyen arkadasi sikleme. g75vx bu. oyunu oynatmakla kalmaz anasini bile siker.

  • lorenzen  (05.02.13 11:00:51)
Çok güzel alet bu. 4000 küsür TL param olsa direk alırım, o kadar para verilir mi diye de düşünmem. Bir ara kafaya koymuştum Amerika'dan getirtecektim de, olmadı o iş. Yalan oldu. Ben alamadım içimde kaldı, sen al kalmasın.

Siteyi bilmiyorum.
  • alicia_dominica  (05.02.13 11:15:32 ~ 11:16:00)
Geçen gün arkadaşımın evinde vardı bundan, buna bir de soğutucu alman gerekicek, g75 için özel üretilenlerden, 100€ onların fiyatı da. Çünkü fanlar deli gibi gürültü yapıyor ve çok ısınıyor laptop.

  • dampire  (05.02.13 11:31:17)
hacı iyi güzel de, monster'da buna benzerini hatta daha kalitelisini 15,6 inçe sığdırabilirsin. belirli standardın üstüne yöneliyorsam günlük markalara bakmam ben.

  • zazazaraeta  (05.02.13 12:45:50)