iki film

bir adam var yasli evi gazete dolu apartman kapicisi unlu biriydi ama kimdi unuttum yaslinin yigeni vardi apartman sakinleri adami sevmiyordu bu turk filmi

bi de bugun tvde turk filmi izliyodum cuneyt arkinla gulsen bubikoglu muydu onun filmi adini unuttum hatun cuneyt'e babam olur musunuz diyordu filmin sonunda sevgili oluyorlardi ama yemegin dibi tutunca finali goremedim filmde tayyar vardi cuneyt arkina dolap kuruyodu isi gucu nerde falso nasil indiriim bunun facasiniydi neyse filmin sonunu bilen adi da olur var mi tesekkurler

www.imdb.com

ilk dediğin film bu olabilir.
  • forbidden archangel  (04.02.13 23:14:00)
2. filmin adı ayrı dünyalar. sonunu hatırlamıyorum çok oldu izleyeli

  • sahan666  (04.02.13 23:18:52)
Bugün ikinci filmin ben de sadece sonuna denk geldim. Sanırım adamla kadın ayrılıyorlar. Böyle acıklı bir müzik eşliğinde Gülşen Bubikoğlu oturuyordu, Cüneyt Arkın da tek başına bir arabada gidiyordu.

  • buff  (04.02.13 23:30:27)
zaten o neydi ya once baba sonra kucuk sevgilim ayaklari iyi olmus asdjnfnkdkfhf sag ol buff

  • mula  (04.02.13 23:33:32)