gönlüme göre bi klavye arıyorum ;)

öncelikle şu entry'nin okunmasında fayda var. sozluk.sourtimes.org
o gün aldığım klavyeyi çok sevmiştim ama anakartımda ps2 olmadığını farkettim bunun için adaptör aldım ama bazı tuşlar çalışmıyor.. herneyse şimdi aradığım klavye usb olmak zorunda multimedia olmak zorunda ve imkansızı istiyorum biliyorum ama f klavye olması lazım ;) q olduğu zaman f e çevirince bazı tuşları görmüyor dingil.

buyrun bunlar nasıl?

www.google.com.tr
  • rodeocu  (17.01.09 12:13:22)
img207.imageshack.us

şöyle bir şey bulabildim büyük resmi yok kendim yükledim arşivden de:)
özellikleri
marka-inca
multimedya
f
usb
fiyat 10$+kdv
  • abtash  (17.01.09 12:13:37)
benim klavyemi tarif etmişsiniz.

www.a4tech.com

a4tech in kl(s)-7mu modeli.

ayrıca sağ tarafında üstte usb girişi, sol üstte ise kulaklık ve mikrofon girişi var. 20 ytl'ye almıştım.

edit: f demişsiniz. sandım. pardon.
  • cilgin fantezilerin adami  (17.01.09 13:08:16 ~ 13:11:53)
@rodeocu googleda aramak aklıma gelmişti ama zamanında denediğimde çıkmamıştı bişey şimdi amma f klavye var piyasada ;))
@abtash pek beğenmedim tusları çok kalın benim aradığım laptop klavyesi gibi olucak ince ;)
tesekkür ederim yardımlar için
  • neira  (17.01.09 13:09:36)
@cilgin suan aynı klavyeyi kullanıyoruz ve ps2 klavye malesef :( yoksa tuşlar tam bana göre tek sorunu ps2 olması :( f e çevirdim klavyeyi büyüktür küçüktür tuşu basmıyor simdide o da anakartımda ps2 olmamasından kaynaklanıyo adaptörle bağlıyorum acaba a4tech e mail yazsam benim icin özel f klavye çıkarırlar mı:P

  • neira  (17.01.09 13:13:50)
creative de bi klavye gormustum ultra slim bi sey, laptop klavyesi gibi rahattı. oyle bisey cok daha kullanıslı.

  • bryan fury  (17.01.09 13:31:06)
f yok orda :( f klavye akımını başlatalım bi şekilde q neymiş

  • neira  (17.01.09 13:54:29)