Dalin şampuan

Dalin şampuan kullanan var mı ?
Duyduguma göre saçları yumuşacık yapıyormuş.Bi yetişkinin kullanması doğru mudur ki acaba.

ben birkaç ay kullanmıştım. yumuşacıktan ziyade kuru yapıyor, taranması daha zor oluyor. ya da benim saçıma yaramadı bilmiyorum. uçlarını çok kuruttu ama diplerin yağlanması azalmıştı, o açıdan iyiydi.

  • letheavendangered  (04.02.13 01:30:10)
dalin yumuşak yapıyor,doğrudur. ben de kullandım bir dönem gayet memnun giderken kuruluk yapmaya başladı bende de.

  • bir ileti paylastim  (04.02.13 01:32:05)
Yumuşacık mı? Ben bir kere yokluktan denemiştim, o gün boyunca Johnny Bravo gibi gezdim. Dalin gibilerin olayı göz yakmamak üzerine kuruludur, bir de nazik nazik yıkar, yoksa yetişkin saçı yağ ister ama Dalin onu illâ ki kurutur.

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (04.02.13 01:41:19)
yumuşak-kuru o saça göre değişir ama dalin bebek şampuanı olduğu için sizin saçınızı temilzemez, içeriği ona göre.

  • april12th  (04.02.13 01:45:52)
dalin ya da diğer bebek şampuanları normal şampuanlara göre yağı daha zor temizler.

  • merena  (04.02.13 07:21:30)
bebeklerin saçı neredeyse tamamen aynıdır, yani kuru-yağlı-kırık falan değildir. o yüzden bebek şampuanları her ne kadar daha katkısız olarak görülseler de yetişkin insan saçını yeterince temizlemez-nemlendirmez.

  • whoosie  (04.02.13 07:37:24)